Inne
Reklama
Inne

Włoski producent z trójzębem w herbie wybrał model Alfa Romeo MiTo na samochód, który będzie służył klientom korzystającym z serwisu Maserati. Auta wyróżnia karoseria w ekskluzywnym kolorze "Blu Oceano Maserati" (“Niebieski Ocean Maserati”) oraz turbobenzynowy silnik 1.4 MultiAir o mocy 170 KM - najmocniejsza jednostka napędowa z gamy MiTo. Ekskluzywną serię MiTo wyróżnia dodatkowo tabliczka "Limited Edition" na panelu centralnym plus specjalna aluminiowa listwa progowa z napisem "Alfa Romeo for Maserati".

Bogacz lubi luksus z najwyższej półki dlatego małą Alfę uzbrojono w siedzenia pokryte skórą Pelle Frau, automatyczną dwustrefową klimatyzację, obszytą skórą kierownicę z przyciskami do sterowania radiem i telefonem, system nawigacji z mapami całej Europy, system głośnomówiący Blue&Me z portem USB oraz reflektory ksenonowe. Pikanterii dodają 18-calowe alufelgi, nakładki na pedały a z tyłu spojler i sportowy zderzak.

Przed wstydem na drodze ochroni sportowy sznyt MiTo for Maserati… Wszystkie samochody będą seryjnie wyposażone w dynamicznie sterowane zawieszenie Dynamic Suspension, czyli system elektronicznej kontroli zawieszenia, który w ciągle dostosowuje ich działanie do panujących warunków drogowych i poczynań kierowcy. Dzięki temu zakręty na pełnym gazie to pestka…