Co prawda filmową ale pełną momentów :)

Uroda? Włoski styl i szyk na podobieństwo 8C Competizione. To auto z gatunku patrzysz i wiesz, że chcesz je mieć... Przednie reflektory, wykonane z wykorzystaniem technologii LED, posiadają funkcję świateł do jazdy w dzień. Tylne lampy także zostały wykonane z wykorzystaniem technologii LED. Wnętrze - pachnące skórą, luksusem i lśniące aluminium.

Wymiary? Oto Giulietta w liczbach - pojemność bagażnika 350 litrów, długość samochodu to 4,35 m, wysokość 1,46 m, szerokość 1,80 m przy rozstawie osi 2,63 m.Reklama

Alfa Romeo Giulietta będzie do kupienia już za chwilę... Od początku sprzedaży dostaniemy do wyboru cztery silniki (wszystkie zgodne z normą Euro 5) standardowo wyposażone w system "Start&Stop" - dwa motory benzynowe (1,4TB/120 KM i 1,4TB Multiair /170 KM) oraz dwa turbodiesle (1,6 JTDM/ 105 KM i 2,0 JTDM/ 170 KM, obydwa należą do drugiej generacji silników JTDM).

Ponadto linię uzupełni mocna jednostka 1750 TBI/235 KM w ekskluzywnej wersji Quadrifoglio Verde.

I jak tu się nie zakochać? W końcu Alfa to samochód, który kupujesz całym sercem... Pytasz - "co by było gdyby nie Alfa Romeo?" Świat zwyczajnie byłby nudny a samochody bez duszy. Nijakie i kropka.