Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Rządowy chevrolet deluxe odnaleziony po 30 latach. ZDJĘCIA

5 sierpnia 2015, 15:09
- Jak to w naszej branży bywa, na chevroleta deluxe trafiliśmy przypadkiem - mówi dziennik.pl Wojciech Jurecki, redaktor naczelny magazynu Classicauto. - Auto wyprodukowane w 1952 roku całe swoje życie spędziło w Warszawie. Znalezione wraz z nim obszerne dokumenty pełne są rubryk wypełnionych kaligraficznym pismem w sekretariacie, warsztacie i urzędzie komunikacji. Dzięki temu mogliśmy odtworzyć jego prawdziwą warszawską historię, a ta jest pasjonująca - dodaje.
- Jak to w naszej branży bywa, na chevroleta deluxe trafiliśmy przypadkiem - mówi dziennik.pl Wojciech Jurecki, redaktor naczelny magazynu Classicauto. - Auto wyprodukowane w 1952 roku całe swoje życie spędziło w Warszawie. Znalezione wraz z nim obszerne dokumenty pełne są rubryk wypełnionych kaligraficznym pismem w sekretariacie, warsztacie i urzędzie komunikacji. Dzięki temu mogliśmy odtworzyć jego prawdziwą warszawską historię, a ta jest pasjonująca - dodaje. / Ardor Auctions
Przez niemal 30 lat stał ukryty przed światem w centrum Warszawy. Odnaleźli go pasjonaci motoryzacji. Jak się okazało natrafili na prawdziwy skarb - rządowy chevrolet deluxe to limuzyna używana w latach 50. w najwyższych kręgach władzy PRL.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
aukcja rząd zdjęcia Chevrolet deluxe PZPR PRL
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • yat
  2015-08-05 22:36
  Szyba przednia powinna mieć poprzeczkę!!!
  Brak paneli ozdobnych na tylnych dzrzwiach i wnękach kół.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama