Reklama
Reklama
Reklama

Paliwo idzie jak woda. Zobacz, czym i za ile wożą się ministrowie Tuska

Premier Donald Tusk nie jest wzorem dla swoich ministrów? Podwładni szefa rządu mimo, że na co dzień są wożeni rządowymi limuzynami, nie mają skrupułów by pobierać z Sejmu pieniądze na paliwo do prywatnych aut. Zobacz, który minister wydaje najwięcej z państwowej kasy na tankowanie swojego szybkiego BMW czy zabytkowego motocykla…

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
tusk sikorski Graś arłukowicz kalemba paliwo samochód
Reklama

Komentarze (12)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • TAKI SOBIE OBYWATEL
  2014-04-24 16:31
  TYRAJ NARODZIE,ODEJMIJ OD UST WŁASNEMU DZIECKU ŻEBY WARCHOŁY.NIEROBY,PAZERNIAKI MIAŁY ZA CO WOZIĆ SWOJE TŁUSTE DUPSKA.WŁADZA ZAŚ JEST ODZWIERCIEDLENIEM MĄDROŚCI NARODU!!!DALEJ ŚCIERAĆ OBCASY BIEGNĄC NA WYBORY.DOSTAJECIE TEGO SAMEGO DROPSA TYLKO OPAKOWANIE WAM ZMIENIAJĄ!!!
  0
  zgłoś
 • buhahaha
  2014-04-22 13:37
  tyrac ziomale na swoich 'guru' mafiozow z pelo - NALEZY SIE!!!
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-04-18 09:33
  Nawet ochrona papieza nie kosztuje 1 800 000 zl. rocznie.
  Ty glupolu placisz na jednego malego starca co ma 155 cm wzrostu
  i wystarczylby jeden spory labrador do jego ochrony. Jak sie jest idiota to sie placi,
  ale pewnie ten maly Tobie placi za tutejszy wpis? Ile tysiaczkow dostajesz?
  0
  zgłoś
 • walduś
  2014-04-15 16:39
  Przecież to są bardzo pokrętne i mętne informacje .
  0
  zgłoś
 • prawda
  2014-04-15 15:08
  A moze p TUSK dac te nasze zabrane pieniadze dzieciom ktorzy gloduja w domach dziecka i bezdomnym wstyd panie za rozkradanie i ubieranie rodziny.
  0
  zgłoś
 • ZIOMEK
  2014-04-15 14:53
  MORZE PUTIN ICH ROZGRZESZY ZLODZIEJI!!!
  0
  zgłoś
 • POLSKA p r z e r a ż o n y c h ludzi
  2014-04-15 12:28
  ~

  PełO i me(N)dia zamiast milicyjnej pałki

  - Żyjemy w czasach strachu – -- – To strach przed utratą pracy, przed głodem i biedą. Nawet w PRL nie widziałem tylu przerażonych ludzi, co teraz. Milicyjną pałkę zastąpiła przemoc ekonomiczna i symboliczna. Bo wmawia się ludziom, że tak musi być, że to oni powinni ponosić koszty transformacji.
  Po 1989 r. całkiem pogubiono ideały rewolucji „Solidarności” i niemal uśmiercono związki zawodowe – Polska ma obecnie najniższe uzwiązkowienie w Europie.
  - Niedawno, pani prokurator z IPN przepytywała mnie w sprawie represjonowania w latach 80. przez peerelowskie władze mojego przyjaciela, związkowca. Nazwała to zbrodnią komunistyczną, więc zapytałem, od kiedy to działalność związkowa przestała być zbrodnią, bo przecież nikt dziś nie pociąga do odpowiedzialności tych, którzy na naszych oczach niszczą związki zawodowe.

  Patrzę, jak co roku w rocznicę Sierpnia prezydent Komoruski i premier TUsk154M jeżdżą pod gdańskie Krzyże „Solidarności”. Chyba tylko po to, żeby napluć na pamięć ludzi, którzy walczyli o prawa dla robotników.

  Zresztą takie pojęcia jak: robotnik, człowiek pracy zniknęły z oficjalnego języka. W zamian mówi się o zasobach ludzkich. To pojęcie wymyślili naziści, człowiek jest traktowany jak rzecz, tak wygląda kapitalistyczna nowomowa –
  Jej elementem jest opisywanie kryzysu wyłącznie za pomocą pojęć ekonomicznych bez uwzględniania kosztów społecznych. Epatuje się produktem narodowym brutto, wzrostem dochodu narodowego itp.

  - Wskaźnikami jeszcze nikt się nie najadł. A jak słyszę, że dochód narodowy rośnie, to pytam: co w takim razie się z nim dzieje? Gdzie on jest, gdzie znika? W 1994 roku połowa dochodu szła na wydatki budżetowe: politykę społeczną, edukację, służbę zdrowia. W najbliższych latach wydatki na te cele mają stanowić zaledwie 20 procent. Co z resztą? Odpowiedź brzmi: reszta trafia do kieszeni tzw biznesu,który to bizneSS i tzw bizneSSmeni PO-wstał w wyniku szalbierstw i ZŁOdziejstwa na Narodzie POLSKIM.który to ten dobrobyt często ofiara zycia setek tysięcy w y p r a c o w a ł
  0
  zgłoś
 • Aboj
  2014-04-15 12:25
  A emerytowi ta ruda matolska świnia dołożył 20 zł miesięcznie. Bydle skończone
  0
  zgłoś
 • Aboj
  2014-04-15 12:19
  Koniecznie głosować na PObydło muszą się jeszcze obłowić .To co dotychczas ukradli z kieszeni motłochu to mało jeszcze trochę z Unii
  0
  zgłoś
 • hahaahah
  2014-04-15 12:06
  Nie ma durnego Wiesia? Zabrakło mu argumentów?
  0
  zgłoś
 • polsk
  2014-04-15 11:40
  Koniec Tuska i jego nierobów jest bardzo bliski wywiozą ich wszystkich na taczkach z obornikiem
  0
  zgłoś
 • jojne
  2014-04-15 11:29
  irosław Drzewiecki, choć skompromitowany, wraca do łask Tuska

  s
  Skompromitowany były minister sportu Mirosław Drzewiecki wraca do łask Donald Tuska. W wywiadzie dla Tygodnika „Wprost” deklaruje, że spotyka się z premierem, a jego spotkania w Kancelarii Premiera "bardzo się przedłużają".

  Drzewiecki pytany czy tęskni za polityką odpowiada, że cały czas w niej uczestniczy, "śledząc bieżące wydarzenia w kraju i na świecie". - Oczywiście brak mi na co dzień przyjaciół z tych wszystkich lat spędzonych wspólnie - dodaje z goryczą.

  Czy premiera Tuska też mu brakuje? - Tak, jako człowieka, którego znam, lubię i szanuję od wielu wielu lat. Czasem udaje nam się na chwile spotkać w oderwaniu od polityki - oznajmia i deklaruje, że bywa w Kancelarii Premiera i "czasami te spotkania bardzo się przedłużają" - podsumowuje.

  Mirosław Drzewiecki to poseł na Sejm z ramienia PO w latach 1991-1993 i od 1997-2011. Wcześniej działacz KLD i Unii Wolności. W latach 2007-2009 był nawet ministrem sportu i turystyki w rządzie Donalda Tuska. 5 października 2009 roku podał się do dymisji po tym, jak ujawnione zostały stenogramy z tzw. afery hazardowej. Prezydent Lech Kaczyński podpisał jego dymisję 13 października. W sprawie afery hazardowej Drzewiecki zeznawał przed komisją śledczą w styczniu 2010. Od 2003 r do 2009 był skarbnikiem Platformy Obywatelskiej.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama