Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tak wyglądają najbardziej solidne i najładniejsze samochody. ZDJĘCIA

25 marca 2014, 06:41
Konkurs o nagrodę "red dot" jest organizowany od 1955 r. przez niemieckie Centrum Wzornictwa w Nadrenii Północnej-Westfalii (Design Zentrum Nordrhein Westfalen) z Essen. Kategorie konkursowe to design produktu, wzornictwo koncepcyjne i projektowanie w komunikacji. Komisja sędziowska składa się z 40 ekspertów z zakresu wzornictwa, którzy wydając werdykt biorą pod uwagę m.in. innowacyjności, funkcjonalność, ergonomię czy trwałość. W tegorocznej edycji jury oceniało 4815 produktów aż 1816 producentów, projektantów i architektów z 53 krajów.
Konkurs o nagrodę "red dot" jest organizowany od 1955 r. przez niemieckie Centrum Wzornictwa w Nadrenii Północnej-Westfalii (Design Zentrum Nordrhein Westfalen) z Essen. Kategorie konkursowe to design produktu, wzornictwo koncepcyjne i projektowanie w komunikacji. Komisja sędziowska składa się z 40 ekspertów z zakresu wzornictwa, którzy wydając werdykt biorą pod uwagę m.in. innowacyjności, funkcjonalność, ergonomię czy trwałość. W tegorocznej edycji jury oceniało 4815 produktów aż 1816 producentów, projektantów i architektów z 53 krajów. / KIA
Przeszło 1800 producentów z 53 krajów zgłosiło do rywalizacji ponad 4800 różnorodnych produktów. Oto samochody, które pokonały konkurentów urodą i jakością wykonania - na liście kia soul, mazda 3, hyundai genesis oraz i10.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Kia Soul Hyundai i10 Hyundai genesis Mazda3 red dot

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama