Targi Motor Show w Poznaniu rozpoczynają się 27 marca - to będzie dzień przeznaczony dla prasy. Od 28 marca do 30 marca w godzinach 10.00-18.00 ekspozycja będzie dostępna dla publiczności. Odwiedzający wystawę przy ulicy Głogowskiej 14 będą mogli obejrzeć nowości motoryzacyjne ok. 200 firm. 

Motor Show 2014 zaplanowano w pawilonach 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6 oraz 6A, a także na terenie otwartym.

Bilety na poznańskie Motor Show będzie można kupić w kasach przy wejściach: Wschodnim (od ul. Głogowskiej); Zachodnim (od ul. Śniadeckich); Północnym (od ul. Bukowskiej); Południowym (od ul. Głogowskiej, naprzeciwko Dwora Zachodniego) a także w sieciach sklepów Empik, Saturn i Media-Markt oraz na www.ticketpro.pl 

Bilet normalny kosztuje 17 zł - obowiązuje w piątek sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. Cena ta obowiązuje również w przypadku grup zorganizowanych oraz szkół.

Za bilet rodzinny trzeba będzie zapłacić 13 zł. Obowiązuje w piątek, sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. Cena 13 zł od osoby obowiązuje dla wszystkich członków rodziny (od trzech osób w górę - minimum trzy osoby, w tym dziecko do lat 13). Jeśli na Motor Show przyjdą dwie osoby z rodziny wówczas bilet wstępu dla każdej z nich kosztuje 17 zł. Dzieci do lat 3 - wejście bezpłatne. 

Bilet VIP kosztuje 100 zł - obowiązuje 27 marca 2014 roku. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show.

Organizator oferuje 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Dla motocykli i skuterów wjazd na teren targów jest bezpłatny.

Ceny parkingu MTP przy ul. Matejki 63 - 4 zł/h dla samochodów osobowych, 6 zł/h dla autobusów i samochodów ciężarowych do 6 m, 12 zł/h dla pojazdów wielkogabarytowych.