Policjanci drogówki ze Skarżyska-Kamiennej musieli rozstrzygnąć przyczyny zderzenia trzech samochodów Suchedniowie na skrzyżowaniu ulic: Kieleckiej, Zagórskiej i Mickiewicza.

Reklama

Mundurowi ustalili, że 20-latka kierująca volkswagenem golfem, jadąc ulicą Zagórską nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulica Kielecką 60-letniemu kierowcy dostawczego fiata. Doszło do zderzenia aut. Dodatkowo volkswagen uderzył w toyotę stojącą przed znakiem "stop" na ulicy Mickiewicza. Do szpitala trafiła 40-latka kierująca toyotą i kierowca fiata. Po opatrzeniu drobnych obrażeń oboje opuścili lecznicę.

Kierująca golfem straciła prawo jazdy / Policja

– Duże było zdziwienie policjantów obsługujących zdarzenie. Okazało się bowiem, że volkswagenem oprócz dwójki pasażerów na tylnej kanapie jechała… koza w kapeluszu. Po chwili wyszło na jaw, że w bagażniku auta znajduje się drugie zwierzę tego gatunku. Obie kozy nie odniosły obrażeń. Trafiły pod opiekę właściciela, który także podróżował golfem. Sprawczyni kolizji tłumaczyła funkcjonariuszom, że pomogła ojcu przewieźć kozy, które właśnie kupił. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za swoje zachowanie musi liczyć się z karą grzywny. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – skwitowała policja.

Kozy odkryte przez policjantów / Policja
Miejsce wypadku / Policja
Rozbita Toyota Avensis / Policja