Historia Opla jako firmy motoryzacyjnej rozpoczęła się od ręcznego wyprodukowania 65 samochodów "Patentmotorwagen System Lutzmann" w 1899 roku - cztery lata po śmierci założyciela przedsiębiorstwa, Adama Opla. Do dziś niemiecka marka wydała na świat łącznie ponad 70 mln pojazdów.

Reklama

A teraz przyszedł czas na świętowanie 120 urodzin. Specjalna jubileuszowa akcja promocyjna pod nazwą "120 godzin na 120 lat Opla" rusza 23 kwietnia i potrwa do 27 kwietnia…

– Jeszcze przed majówką rusza jubileuszowa kampania z okazji 120-lecia produkcji samochodów marki Opel. Przez 120 godzin klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert na samochody osobowe i dostawcze dostępne do odbioru praktycznie od ręki – mówi Grzegorz Handzlik, dyrektor marki Opel w Polsce.

Opel / Axel Wierdemann
Reklama

Przedstawiciele Opla zapewniają, że w czasie trwania limitowanej czasowo specjalnej oferty będzie można kupić auto w atrakcyjnej cenie spośród wyselekcjonowanej puli samochodów osobowych i dostawczych. Promocją objęta jest gama modeli, od kompaktowej Astry, przez rodzinę z oznaczeniem "X" – Crosslanda X, Mokkę X i Grandlanda X – flagową Insignię, aż po dostawcze Combo Cargo i Movano.

dziennik.pl

Informacje na temat dostępnych od ręki samochodów objętych ofertą można uzyskać u autoryzowanych dystrybutorów marki Opel w Polsce.

dziennik.pl
dziennik.pl
dziennik.pl