Yanosik, czyli system wzajemnego ostrzegania się kierowców o bieżącej sytuacji na drodze, toflagowy i najbardziej rozpoznawalny produkt firmy Neptis S.A. Teraz twórcy tego narzędzia poszli o krok dalej wprowadzając na polski rynek odnowioną ofertę Flotis skierowaną do przedsiębiorców, którzy chcą monitorować firmowe auta, a także poczynania i wyniki swoich pracowników.

Reklama

Flotis obecny jest na rynku od 2009 roku. Z naszego rozwiązania skorzystało już tysiące firm. Po tylu latach funkcjonowania produktu postanowiliśmy odświeżyć naszą ofertę i stworzyć rozwiązanie, którego do tej pory próżno było szukać na polskim rynku – mówi Sebastian Grzywa, Flotis. – Poprzez skuteczny monitoring GPS przedsiębiorcy mogą zwiększyć wydajność swoich firm i obniżyć koszty jej utrzymania – dodaje. W jaki sposób?

W nowej ofercie Flotis znalazł się nowoczesny lokalizator GPS, który przeznaczony jest do montażu ukrytego. Dzięki temu, że urządzenie nie jest zainstalowane w widocznym miejscu, właściciel firmy znacznie zwiększa szansę na odnalezienie pojazdu w przypadku jego kradzieży. Do monitoringu pojazdów, pracowników oraz związanych z tym wydatków służy połączona z urządzeniami w samochodach służbowych aplikacja Flotis Manager, która dostępna jest dla systemu iOS i Android.

Z poziomu smartfona lub innego urządzenia elektronicznego osoba zarządzająca może w każdym momencie sprawdzić, m.in. aktualną pozycję auta, dane o prędkości pojazdu czy czas postoju pracownika. Dodatkowo przedsiębiorca może otrzymać alerty w momencie wyjechania pojazdu z określonej strefy, co dodatkowo chroni jego firmę przed kradzieżą bądź nieuczciwymi praktykami osób zatrudnionych.

– System Flotis jest polskim rozwiązaniem, ale jego zasięg jest globalny. Zatem właściciele firm, których pracownicy wykonują kursy międzynarodowe autami służbowymi również mogą na bieżąco monitorować realizowane przez nich zadania – wyjaśnia Grzywa.

Kolejną zaletą nowej oferty twórców Yanosika jest konkurencyjna cena. Usługa monitoringu Flotis jest najtańsza na polskim rynku: abonament kosztuje 99 zł na rok, co w cyklu miesięcznym wynosi mniej niż 9 zł. Wykupując taryfę przedsiębiorca nie musi podpisywać żadnej umowy, zmniejszając tym samym zbędne formalności do minimum.