"Życie na Maksa" to autobiografia kierowcy wyścigowego Jensona Buttona. Na jej kartach mistrz F1 opowiada m.in. o tym w jaki sposób jego ojciec John sprzedawał auta FSO.

Reklama

W swoim salonie Button senior wysypał piasek przed jednym z polonezów, dorzucił wiaderko, łopatkę i piłkę plażową i… tak zachwycił klientów plażą. Wymyślił nawet specjalną promocję: Kup samochód, wczasy dostaniesz w prezencie!

Media

Ale "Życie na maksa", to nie tylko książka wspominająca wyścigi czy kronika sportowych wydarzeń. Można w niej znaleźć wiele zabawnych zdarzeń, smaczków i powodów do wzruszeń. Jenson Button opowiada o ojcu i pustce po jego stracie. O dobrych, ale i o złych chwilach; o radosnych wzlotach i bolesnych upadkach. O wątpliwościach i nadziejach, które wcale nie musiały się ziścić.

"Życie na maksa. Autobiografia" to historia życia kierowcy wyścigowego, który spędził w Formule 1 siedemnaście lat. Przez ten czas wziął udział w 309 wyścigach i miał okazję poznać zarówno blaski, jak i cienie tego sportu. Lecz przede wszystkim to historia życia człowieka z krwi i kości – twierdzi wydawca.
Media