Opel i PSA wspólnie stworzą czwarty nowy model. Taki będzie następca obecnej corsy

| Aktualizacja:

Opel wykorzysta technologię francuskiego koncernu PSA w budowie nowej generacji modelu corsa. Tym samym będzie to czwarty model stworzony i  wyprodukowany wspólnymi siłami inżynierów francuskich i niemieckich.

wróć do artykułu
 • ~Hans von Warschau
  (2017-05-02 16:07)
  Będzie to kolejne francuskie g. zamiast solidnego niemieckiego auta.
 • ~Gryf
  (2017-05-02 17:58)
  Idealnie, akurat moja D będzie miała 5 lat więc będzie idealny czas na sprzedaż. Szczerze mówiąc ta "niemiecka" D w ogóle nie powala, ani techniką, ani wyglądem, ani funkcjonalnością, moze francuskie wpływy jakąś ożywią to auto.
 • ~wkole
  (2017-05-03 11:49)
  Jest szansa, że Opel odżyje. Opel od ponad 10 lat przynosił straty rzędu miliarda € rocznie i gdyby nie wsparcie matki GM dawno by już padł. Dla naszych rodaków niemiecki szczyt marzeń, dla reszty Europy amerykańskie gie...Czas pokaże czy PSA uratuje Opla. Ps. Jak czytam o potrzebie produkowania polskiego, narodowego samochodu przez naszych doskonałych fachowców to myślę o losie Opla i łzy wzruszenia lecą mi po plecach.
 • ~al
  (2017-05-03 11:52)
  Na marginesie - Nie Syrenka, Fiaty, czy Polonez ale Skoda, Wartburg, Dacia i nawet Trabant były marzeniem przeciętnego Polaka. A jednak te firmy padły lub zostały wykupione, mimo że technicznie i technologicznie wyprzedzały nas o dziesięciolecia. Padły lub zostały wykupione firmy Angielskie i Szwedzkie... , a my dalej bredzimy o Polskiej Narodowej Motoryzacji, o konieczności produkcji własnych samochodów, których i tak by nikt nie kupił.
 • ~Drzewica
  (2017-07-22 04:10)
  Logika i racjonalność pozwalają nam oczekiwać teraz powrotu samochodów marki Chewrolet na polską ziemię, nie będą już przecież kanibalizować siostrzanej marki.