Dziennik Gazeta Prawana logo

Szydłobus wpadł na zakazie. Mandatu nie było, skończyło się na pouczeniu

21 września 2015, 08:47
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Beata Szydło
Beata Szydło/Newspix
Policyjną interwencją zakończyła się w Nowym Targu wizyta wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, Beaty Szydło.

Jak donosi "Tygodnik Podhalański" przyczyną interwencji policji z Nowego Targu było nieprawidłowe parkowanie "Szydłobusu".

Pojazd przez całą wizytę wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, Beaty Szydło parkował na jezdni na wschodniej pierzei rynku, gdzie obowiązuje zakaz zatrzymywania i postoju.

Policja jednak okazała się wyrozumiała - mandatu nie było, skończyło się na pouczeniu kierowcy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Tygodnik Podhalański
Zapisz się na newsletter
Zmiany w przepisach dla kierowców, najświeższe informacje ze świata motoryzacji, premiery, testy najnowszych modeli aut, porady. Od kiedy zakaz samochodów spalinowych? Czy pieszy ma zawsze pierwszeństwo? Gdzie zainstalują nowe fotoradary i kamery odcinkowego pomiaru prędkości? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w newsletterze Auto.dziennik.pl.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj