Media
Reklama

W tym roku na liście startowej Rajdu Barbórka figuruje 79 załóg. Pojawi się cała czołówka Mistrzostw Polski - Wojciech Chuchała z Sebastianem Rozwadowskim pojadą subaru imprezą, podobnie jak Tomasz Kuchar z Danielem Dymurskim; Macieja Rzeźnika i Przemysława Mazura zobaczymy w fordzie fiesta R5.

Media

Takim samym autem pojedzie Maciej Oleksowicz pilotowany przez Michała Kuśnierza. Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski wystartują samochodem skoda fabia S2000. Kajetan Kajetanowicz, czterokrotny mistrz Polski, będzie prowadził forda fiestę R5.

Media

32 załogi wystartują w Barbórce Legend czyli rajdzie aut zabytkowych. Wystartują m.in. Audi Sport Quattro, Lancia Delta HF Integrale, Renault 11 czy Fiat 124 Spider.

Media

Tegoroczny 52. Rajd Barbórka to 6 odcinków specjalnych i Kryterium Karowa. Kierowcy będą się rywalizować już od samego rana, natomiast przejazdy ul. Karową rozpoczną się ok. godz. 17.00. Na tym ostatnim, najbardziej emocjonującym i widowiskowym OS zawodnicy będą walczyć o tytuł Króla Karowej.

Media

Rajd na ulicach Warszawy spowoduje zmiany w ruchu drogowym. W związku z budową trybun wyłączone z ruchu zostaną:

- ul. Furmańska od ul. Karowej do ul. Bednarskiej do 10 grudnia do godz. 24.00,
- ul. Karowa od ul. Dobrej do ul. Browarnej od 4 grudnia od godz. 12.00 do 8 grudnia do godz. 14.00.

Media

Z powodu organizacji rajdu wyłączone z ruchu zostaną:

- ul. Karowa od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Browarnej oraz ul. Browarna od ul. Karowej do ul. Gęstej od piątku, 5 grudnia od godz. 22.00 do soboty, 6 grudnia do godz. 24.00.

Media
Reklama