Prowokacja DGP. Jeden telefon do straży miejskiej i poseł nie płaci mandatu

| Aktualizacja:

Czy posłowie płacą mandaty? Dziennikarze DGP przeprowadzili prowokację. Wystarczył jeden telefon do straży miejskiej, by uczynny funkcjonariusz natychmiast zgodził się anulować mandat. "Wystarczy potwierdzenie immunitetu i kończymy" - stwierdził.

wróć do artykułu
  • ~ordynator
    (2013-01-09 14:06)
    Do Bader.Mądrze piszesz.
  • ~hahahaha
    (2013-01-09 13:07)
    mogą mnie fotografoać ile chcą ja wrzucam te makulaturę do śmieci
  • ~CYNIK
    (2013-01-09 11:25)
    No cóż. Pewno, że nie powinno tak być, ale to nie jest wymysł obecnych poselskich 'świętych krów' ze sławnych panem Jackiem na czele, ale tradycja kultywowana jeszcze w czasach PRL (a może i w II RR, bo przecież już wtedy były samochody i odpowiednie przepisy drogowe, ale nie mam na ten temat wiedzy) automatycznie przeflancowana na obecne demokratyczno-kapitalistyczne potrzeby. I chociaż 'na pochyłe drzewo (PO), wszystkie kozy (a jest ich sporo) skaczą', bądżmy czasami obiektywni.
  • ~oli
    (2013-01-09 11:26)
    jechalem z kuzynka policjantka jej prywatnym samochodem przed radarem 80 na liczniku teren zabudowany i co ?
  • ~Rotmistrz Pilecki
    (2013-01-09 11:28)
    W Polsce rządzi mafia,POdporządkowana Internacjonalistycznemu liberalno-lewackiemu gangowi z siedzibą w (...).Marionetki i pacynki,realizują systematycznie plan zniszczenia Państwa Polskiego!
  • ~OSSA
    (2013-01-09 11:35)
    Mieliśmy już 'falandyzację' prawa, to jak nazwiemy kolejny okres jego degrangolady ?
  • ~Zeu
    (2013-01-09 09:33)
    Wpisz GOOGLE ; nasze miasto siemianowice śląskie.pl Tam masz iformacje jak wiceprezydent zadzwonił.
  • ~stary telewidz
    (2013-01-09 12:54)
    Dlaczego na zdjęciu były ormowiec psuje fotoradar?
  • ~gość
    (2013-01-09 12:03)
    bujanie zaden posel nie zaplaci a jezeli bedzie z partii zadzacej to zataja anuluja imjeszcze go przeprosza Pamietamy jak Kurski chwalił sie na jesieni ze do Brukseli jedzie 180 km godz no i co Chwała mu On jest juz na wykonczeniu nigdy takiego łobuza nie nalezy wybierac ale niech reguluje
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-01-09 12:19)
    Aby zylo sie lepiej-KOLESIOM !!
  • ~Asgar
    (2013-01-09 12:28)
    Doopa, a nie prowokacja. Jak wasz poziom "prawny" jest taki w całej gazecie, to pogratulować. Zacznijmy od tego, że faktycznie posła chroni immunitet, także w zakresie wykroczeń i jeżeli okaże się nim, a może to zrobić np. przesyłając skan, to doopa zimna, ani straż, ani policja, ani nawet cudowne od pewnego czasu ITD goozik zrobi. Strażnik postąpił właściwie, żądając okazania immunitetu. ITD robi dokładnie tak samo, bo wniosek o uchylenie immunitetu za wykroczenie drogowe, to czysta fikcja, powodująca dodatkowe czynności, zwiększony stos papierów i zerowy efekt.

    Policja, której jest 100 razy tyle co strażników skierowała AŻ o 7 wniosków więcej, niż straże. No, powalające. Ale co się przejmować, panie Robercie, liczy się "wierszówka", prawda?
  • ~:rotuA
    (2013-01-09 12:30)
    All animals are equal. But some animals are more equal than others...
  • ~Bader
    (2013-01-09 12:33)
    gryzmoł Twoim zdaniem lepszy jest ten z kotem? A może łysy, albo idźmy na całość geniusz z pięknym zegarkiem?
  • ~Poradnik domowy
    (2013-01-09 12:45)
    "Asgar" - nie produkuj się przygłupie,bo żal du.e ściska jak się twoje wypociny czyta!... pilnuj dalej kibla,bo jeszcze cię od niego odspawają
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-01-09 13:00)
    ja tak samo robię - jadę w terenie zabudowanym 80 km / h zatrzymują mnie i puszczają bez mandatu i punktów
  • ~korwin
    (2013-01-09 13:05)
    Tylko monarchia. Zadna patologiczna demokracja
  • ~motek
    (2013-01-09 13:08)
    Skandal, po prostu skandal!
  • ~ZWYKLY
    (2013-01-09 11:06)
    TO CO NAPISAL SCYZOR 7 STYCZNIA WARTO PRZECZYTAC.TYLKO TAKA WIEDZA MOZE ZMNIEJSZYCPOPARCIE PO,PSL.TO JEST WLASNIE KRAJ *MLEKIEM IMIODEM *PLYNACY.WIECEJ TAKICH RZECZOWYCH INFORMACJI
  • ~krasnoludek
    (2013-01-09 13:34)
    he, he.. o dorszu za 8zl 35 groszy cala POlska rozpisywala sie przez 5 lat... to tak dla POrownania..te mandaty to maly pikus do tego jak PO i PSL doja kase. Np. pan "premier" (a w rzezczywistosci zlodziej i lajdak) za same latanie samolotami w te i wewte winien pojsc do pierdla. a milionowe PO-przekrety w ogole nie sa zauwazane. POlska NIERZADEM STOI. i tyle w tym temacie
  • ~POlska nierządem stoi
    (2013-01-09 13:58)
    Tu sie wszystko wali a wy o detalach piszecie.Wiadomo jakie standardy obowiązują w Tusbekistanie.Dyspozycyjny strażnik miejski,prokurator,sędzia.
    To tak jakby na Titaniku,godzinę przed przypierdzieleniem w górę lodową ktoś zrobił afere,że w kiblu nie ma papieru toaletowego.

Może zainteresować Cię też: