Prowokacja DGP. Jeden telefon do straży miejskiej i poseł nie płaci mandatu

| Aktualizacja:

Czy posłowie płacą mandaty? Dziennikarze DGP przeprowadzili prowokację. Wystarczył jeden telefon do straży miejskiej, by uczynny funkcjonariusz natychmiast zgodził się anulować mandat. "Wystarczy potwierdzenie immunitetu i kończymy" - stwierdził.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2013-01-09 12:03)
    bujanie zaden posel nie zaplaci a jezeli bedzie z partii zadzacej to zataja anuluja imjeszcze go przeprosza Pamietamy jak Kurski chwalił sie na jesieni ze do Brukseli jedzie 180 km godz no i co Chwała mu On jest juz na wykonczeniu nigdy takiego łobuza nie nalezy wybierac ale niech reguluje
  • ~lkhgfdsazxcvbngf
    (2013-01-09 12:11)
    Wybraliscie rudego DEBILA - to macie
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-01-09 12:19)
    Aby zylo sie lepiej-KOLESIOM !!
  • ~Asgar
    (2013-01-09 12:28)
    Doopa, a nie prowokacja. Jak wasz poziom "prawny" jest taki w całej gazecie, to pogratulować. Zacznijmy od tego, że faktycznie posła chroni immunitet, także w zakresie wykroczeń i jeżeli okaże się nim, a może to zrobić np. przesyłając skan, to doopa zimna, ani straż, ani policja, ani nawet cudowne od pewnego czasu ITD goozik zrobi. Strażnik postąpił właściwie, żądając okazania immunitetu. ITD robi dokładnie tak samo, bo wniosek o uchylenie immunitetu za wykroczenie drogowe, to czysta fikcja, powodująca dodatkowe czynności, zwiększony stos papierów i zerowy efekt.

    Policja, której jest 100 razy tyle co strażników skierowała AŻ o 7 wniosków więcej, niż straże. No, powalające. Ale co się przejmować, panie Robercie, liczy się "wierszówka", prawda?
  • ~:rotuA
    (2013-01-09 12:30)
    All animals are equal. But some animals are more equal than others...
  • ~Bader
    (2013-01-09 12:33)
    gryzmoł Twoim zdaniem lepszy jest ten z kotem? A może łysy, albo idźmy na całość geniusz z pięknym zegarkiem?
  • ~Poradnik domowy
    (2013-01-09 12:45)
    "Asgar" - nie produkuj się przygłupie,bo żal du.e ściska jak się twoje wypociny czyta!... pilnuj dalej kibla,bo jeszcze cię od niego odspawają
  • ~stary telewidz
    (2013-01-09 12:54)
    Dlaczego na zdjęciu były ormowiec psuje fotoradar?
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-01-09 13:00)
    ja tak samo robię - jadę w terenie zabudowanym 80 km / h zatrzymują mnie i puszczają bez mandatu i punktów
  • ~korwin
    (2013-01-09 13:05)
    Tylko monarchia. Zadna patologiczna demokracja
  • ~hahahaha
    (2013-01-09 13:07)
    mogą mnie fotografoać ile chcą ja wrzucam te makulaturę do śmieci
  • ~motek
    (2013-01-09 13:08)
    Skandal, po prostu skandal!
  • ~motek
    (2013-01-09 13:25)
    ~lkhgfdsazxcvbngf2013-01-09 12:11
    Wybraliscie rudego DEBILA - to macie

    motek:
    Znasz Kurskiego, słynnego pirata drogowego? Ty prymitywna PiSdo!
  • ~krasnoludek
    (2013-01-09 13:34)
    he, he.. o dorszu za 8zl 35 groszy cala POlska rozpisywala sie przez 5 lat... to tak dla POrownania..te mandaty to maly pikus do tego jak PO i PSL doja kase. Np. pan "premier" (a w rzezczywistosci zlodziej i lajdak) za same latanie samolotami w te i wewte winien pojsc do pierdla. a milionowe PO-przekrety w ogole nie sa zauwazane. POlska NIERZADEM STOI. i tyle w tym temacie
  • ~POlska nierządem stoi
    (2013-01-09 13:58)
    Tu sie wszystko wali a wy o detalach piszecie.Wiadomo jakie standardy obowiązują w Tusbekistanie.Dyspozycyjny strażnik miejski,prokurator,sędzia.
    To tak jakby na Titaniku,godzinę przed przypierdzieleniem w górę lodową ktoś zrobił afere,że w kiblu nie ma papieru toaletowego.
  • ~ja
    (2013-01-09 14:04)
    jestem Wiesio pisze bzdury i głupoty bo nie mam roboty
  • ~ordynator
    (2013-01-09 14:06)
    Do Bader.Mądrze piszesz.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-01-09 14:15)
    RODACY,
    macie to, co wybraliscie i na co zaslugujecie.
    LUMPY Wami rzadza, a Wy dalej grylujecie i w Waszych glowkach pilka nozna.
  • ~rth
    (2013-01-09 14:18)
    Proponuję dla posłów bloczki mandatowe na miękkim jedwabistym papierze drukować, w pięciu kopiach, aby dokładniej mogli się podetrzeć.
  • ~condonek T.
    (2013-01-09 14:31)
    Drogi są co prawda coraz gorsze, ale za to fotoradary się pojawiły na ulicach. (...) To jest filozofia PiS- u: utrudnić życie wszystkim do maksimum, a na końcu ich skontrolować. (...) Tylko facet, który nie ma prawa jazdy może wydawać takie pieniądze na fotoradary, a nie na drogi - mówił Tusk. A okazuje się,że eśli wszystkie plany ministra transPOrtu modela,POlitologa nowaka zostaną zrealizowane, to dziennie fotoradary w Polsce będą robiły 21 tys. zdjęć. - To jest mniej więcej 6,5-7 mln zdjęć rocznie. Ten wielki zakład fotograficzny Platformy Obywatelskiej się na prawdę rozkręca - dodał.Tylko facet, który co weekend lata rządowym samolotem do Trójmiasta i robi Polaków w bambuko już sześć lat, może wydawać takie pieniądze na fotoradary