15 września na trasie VERVA Street Racing zobaczymy takich królów Rajdu Dakar jak trzykrotnego triumfatora najważniejszego rajdu na świecie - Marc’a Coma oraz Rubena Faria i Heldera Rodrigues’a! Hiszpańsko-portugalska ekipa Red Bull KTM Factory Team ma na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów.

Reklama

Marc Coma w trzech ostatnich edycjach Rajdu Dakar ani razu nie schodził z podium, a Helder Rodrigues w 2011 roku pokonał samego Cristiano Ronaldo w wyścigu po tytuł Sportowca Roku w Portugalii.

Media / Lukas Nazdraczew LIVE

Gospodarzami ulicznego toru w centrum Warszawy będą rajdowi koledzy z polskiego zespołu dakarowego ORLEN Team. Do rywalizacji staną najlepsi polscy motocykliści: Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Kuba Przygoński. Niebawem poznamy również kolejnych zawodników, którzy wystartują w kategorii Supermoto.

Media / www.photosynteza.com
Reklama

Podczas imprezy nie zabraknie również akcentu kobiecego. W szranki z mężczyznami staną waleczne polskie mistrzynie kierownicy, reprezentantki otoMoto Team. Podczas VERVA Street Racing zobaczymy uczestniczkę Mistrzostw Świata Kobiet w Motocrossie oraz zdobywczynię Pucharu Polski Kobiet - 19-letnią Joannę Miller. Kolejną kobietą za kierownicą będzie Klaudia Podkalicka, startująca w Mistrzostwach Polski oraz Europy Cross Country, która poprowadzi po ulicznym torze Mitsubishi Pajero.