Nowy mercedes klasy A zadebiutował w marcu 2012 roku w czasie salonu samochodowego w Genewie. Na europejskim rynku pojawi się dopiero we wrześniu. Wcześniej jednak i to przez 10 dni ( od 13 kwietnia) ten samochód będzie można oglądać podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Plus Camera w Krakowie.

Reklama

Rynek Główny w stolicy Małopolski to największy średniowieczny plac tego typu w Europie. Zdaniem ludzi z Mercedesa jest jak luksusowy salon pod gołym niebem - to doskonała sceneria dla prezentacji najnowszego wcielenia klasy A.

Auto stanie tuż przy namiocie festiwalowym OFF PLUS CAMERA. Będzie to światowa premiera tego najważniejszego dla Mercedesa modelu w tym roku. "Puls Nowej Generacji" - taki był zamysł konstruktorów nowej klasy A.

Wow…, pół roku przed wejściem do salonów nowa klasa A podbija ulice! Żeby ją zobaczyć, trzeba wybrać się na Rynek Główny do Krakowa. Nowy model, nowy sposób prezentacji - taki jest puls nowej generacji kompaktów. I jeżeli mowa o Mercedesach z tego segmentu, to bądźcie pewni, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy… - mówi Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars Polska.