Europoseł PO zdobył się na gest, by odkupić swoje piractwo drogowe

| Aktualizacja:

Ponad 100 km/h w terenie zabudowanym pędził Sławomir Nitras, europoseł PO. Od mandatu uchronił go immunitet. Po tym jak posypały się na niego gromy polityk zdecydował się na gest. Dowód opublikował na Facebooku.

wróć do artykułu
  • ~kornik
    (2012-03-14 17:37)
    Żałosny ten Nitras. W Niemczech jechał pod prąd na autostradzie, i jeszcze się odgrażał, że zrobiłby to samo gdyby jego dziecku zachciało się znowu siusiu, na Trasie Zamkowej (wlotowa trasa do Szczecina) rozbił auto. Takich mamy posłów z PO.
  • ~Karmen
    (2012-03-14 17:42)
    I to jest poprawna reakcja Posła na przewinienie drogowe. Imunitetu faktycznie nie nosi się w portfelu. Ale sympatyczny Poseł jest rozpoznawalny,nawet dla policjantów. Zapłacił honorowo.Brawo. A czy jakiś Kurski - rajdowiec też podobnie kończył swoje przygody piractwa drogowego?
  • ~gość
    (2012-03-14 17:43)
    Nitras jest znany z klamstwa - powracam do Lubinskiej aby Ja wyeliminowac posluzyl sie skanadlicznie chamskim klamstwem i przyznał sie dlaczego to zrobi celowo - Zreszta Ci panowie z PO to klamcvy np Graś iokazuje sie ze podpisywał że to Jego autentyczne podpisy a nie zony czy innych krasnali Tacy klamcy winni odejścd oni zasmiecaja polityke i doprowadzili do zapaści Poilski
  • ~stako
    (2012-03-14 17:54)
    Mnie zlapal radar,też na szerokiej drodze jak wjeżdżalem do wsi, na luzie,67km zaplacilem 100wę i 2 punkty. Ile on zaplacil i co punkty w hospicjum.
  • ~nitras oszust
    (2012-03-14 18:05)
    nie zadne hospicjum tylko mandat i punkty, kto ubezpoiecza tego kierowce?
  • ~XXX
    (2012-03-14 18:06)
    ten facet jechał na terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h, pytanie a jakby na ulicę wybiegło dziecko...to co 500 zł wystarczy. to jest narażanie ludzi na utratę życia, odebrać prawo jazdy...
  • ~XXX
    (2012-03-14 18:12)
    przecież ten facet jest znany z wcześniejszych wybryków ...ale to my Polacy głosujemy i wybieramy go znowu...dlaczego jesteśmy tacy tępi...
  • ~christ
    (2012-03-14 20:22)
    Bardz dobry przyklad dla innych parlamentarzyszow z innych partii, zwlaszcza z PIS, gdzie juz 32 poslow wymiguje sie od placenia mandatow
  • ~marcelek
    (2012-03-14 20:26)
    juz myślałem, że pan Nitras to ********** jak większość naszych posłów-osłów, ale okazał się facetemz jajami, brawo! i wolniej nie tylko w terenie zabudowanym!
  • ~lis
    (2012-03-14 20:59)
    jak byl mundry tak dalej tryska blyskotliwoscia jak cala platforma z wodzem kaczorem donaldem BRAWO
  • ~kontakton
    (2012-03-14 21:04)
    Dopiero jak kogoś zabije na drodze ...to może go ukarają...
  • ~observ
    (2012-03-14 21:59)
    Znowu Nitras ? To ta miernota intelektualna która cofała na autostradzie ?
  • ~rudy pinokio
    (2012-03-14 22:40)
    Te łajzy z Parti Oszustów umieją tylko przepraszać .

    Gdybym to ja popełnił takie wykroczenie to nie wystarczyło by tylko przeprosić ale poniusł bym pełne konsekwencje , ale my żyjemy w państwie które ma wysokie standarty według PO i ponoć wszyscy jesteśmy równi wobec prawa .
  • ~wyborca 1962
    (2012-03-14 22:44)
    A gdzie punkty karne ja też chćę zaplacić tylko mandat może być większy .

    Czy ten drugi na zdjęciu to nie jest cieć Graś który ma amnezję i nie wie gdzie pracuje i co podpisuje ? Też niezły cwaniak .
  • ~hanka
    (2012-03-14 23:12)
    Skandal. Zupelny brak kultury osobistej,. I taki jest europoslem?
    Chlopaczek jeszczxe nie dorosl do rowera. Wstyd. Bawi sie samochodem jak dziecko. Przerazajacy poziom cywilizacyjny.
  • ~były wyborca Dyzmy-Tuska
    (2012-03-15 07:27)
    wpuścić chamstwo na salony
    patrioci własnej kieszeni
  • ~konserwatysta
    (2012-03-15 14:48)
    Panie europośle Nitras - WSTYD
    Można było zapłacić a nie zasłaniać sie immunitetem!!
  • ~kaczy burrzuj
    (2012-04-18 08:06)
    Pytam sie PIS owczy ile mandatow zaplacil europosel KURSKI wasza gwiazda tego nie pamietacie nawet nie przeprosil .wPIS jest kaczor siedzal w samochodzie czy on albo jego kerowcza zaplacil mandat tego niepowiecie OSOLOMY PIS
  • ~anpolade
    (2013-10-01 15:04)
    Biedni posłowie nie stać ich na mandat, zapewne umarli by z głodu.