Nowy Lexusa LS 460 to auto jakim podróżuje obecnie Tomasz Kammel - donosi "Fakt". Japońska limuzyna ma ponad 5 metrów długości, szerokość 1,87 m i 1,46 m wysokości.

Reklama
Fakt

Topowy model Lexusa wyposażony jest w system VDIM, który gromadzi dane, pochodzące z czujników rozmieszczonych w najważniejszych miejscach pojazdu. Zbierane informacje dotyczą obrotów kół, ciśnienia na hamulcach i ruchu całego nadwozia. Na podstawie tych danych system uruchamia - w odpowiednich zakresach - różne układy, odpowiedzialne za stabilność i bezpieczeństwo, do których należą: system antypoślizgowy ABS, układ rozdziału siły hamowania EBD, wspomaganie hamowania EBA, a także kontrola stabilności VSC i system stabilizacji toru jazdy ESP.

Fakt

Tabloid zastanawia się czy "stare" ferrari, volvo i porsche aż tak bardzo zbrzydły prezenterowi TVP, że postanowił przesiąść się do kolejnego luksusowego auta, w dodatku sporo droższego od poprzednich.

Fakt

Nowy nabytek partnera Katarzyny Niezgody ma moc 380 KM i 8-biegową automatyczną przekładnię.

Fakt

Przypominamy, że z tej linii modelowej ale specjalnie przygotowana "otwarta" wersja lexusa LS 600h L była oficjalnym królewskim pojazdem nowożeńców podczas ślubu księcia Monako Alberta II z Charlene Wittstock, który odbył się w 2011 r.

>>>Zobacz ślubny wóz słynnej pary

Fakt