Fiat ogłosił najnowsze warunki promocji na samochody z rocznika 2011. Właścicielem kluczyków do pandy można stać się już za 24 990 zł (rabaty na ten model sięgają aż do 9000 zł). Fiat 500 i jego "otwarta" wersja 500C zostały objęte rabatem w wysokości 8000 zł.

Reklama
Inne

Zainteresowani kupnem fiata punto mogą liczyć na upust gotówkowy od ceny katalogowej sięgający nawet do 9000 zł za najbardziej popularne wersje tego modelu. Dzięki temu nowym grande punto z salonu można wyjechać już za 29 990 zł.

Inne

Fiata bravo można kupić z rabatem o wartości nawet do 11 000 zł. Najtańsza wersja bravo kosztuje w promocji 39 990 zł. Klienci zdecydowani na model linea otrzymają upust gotówkowy do 10 000 zł. Rabaty na fiata sedici, dostępnego także z napędem na wszystkie koła, sięgają nawet 6000 zł.

InneJeśli chodzi o pojemne samochody takie jak qubo czy doblò, to w tym przypadku Fiat również przygotował atrakcyjną propozycję. W przypadku obu tych minivanów rabaty sięgają do 11 000 zł.

Prawdziwą gratką dla łowców okazji może okazać się oferta dotycząca największego obecnie przedstawiciela włoskiej marki. Otóż najwyższą obniżką, do 17 000 zł objęto najnowszego fiata freemont. Ten samochód może przewozić do 7 osób, ma największy w klasie rozstaw osi (2890 mm), a pojemność jego bagażnika po złożeniu foteli rozrasta się aż do 1461 litrów. Freemont ma na swoim pokładzie 20 różnych schowków, a montowane w tym Fiacie fotele są przystosowane do przewozu dzieci (innowacyjny system child booster umożliwia bezpieczne podróżowanie dzieciom o masie od 15 do 36 kg bez konieczności montowania dodatkowych fotelików).

Inne

Nowością na polskim rynku jest specjalne narzędzie przygotowane dla chętnych na Fiata. Otóż pod adresem www.fiat.pl/wyprzedaz została umieszczona wyszukiwarka modeli objętych akcją rabatową (zawiera faktyczny stan samochodów dostępnych od ręki u dealerów Fiata w całej Polsce). Narzędzie pozwala na rezerwację wybranego auta w salonie sprzedaży.

Również pod tym adresem, osoby chcące sprzedać swój dotychczasowy samochód, mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny na bazie danych firmy EurotaxGlass's - wystarczy podać podstawowe dane samochodu, a także dane kontaktowe, na które zostanie przesłana darmowa kalkulacja ceny auta używanego.