Przypominamy, że wystarczyło odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego właśnie Ty powinieneś pojechać na Grand Prix do Pragi?"

Najlepsze zdaniem komisji uzasadnienia wyszły spod pióra pań, dlatego dwa podwójne zaproszenia trafią do Magdy z Wrocławia i Grażyny ze Zgierza. Jeszcze raz ogromne gratulacje! Oto najciekawsze argumentacje…

>>>Ruszają żużlowe mistrzostwa świata

"Nie jestem wyznawczynią tej religii! Nie odróżniam Golloba od loba, a loba od spalonego... Ale jest ktoś, kto uwielbia ten czarny sport - mój mężczyzna. Dlaczego to on powinien poczuć smak praskiej nawierzchni żużlowej między zębami, i te wyjątkowe emocje? Bo pochodzi z Wrocławia - mekki polskiego żużla, jest kibicem od wieków - honorowym, zaciętym, prawdziwym! Będzie krzyczał najgłośniej, machał kończynami najbardziej widowiskowo i po prostu ucieszy się jak nikt! Wiem, że byłby to dla niego prezent imieninowy (Jerzy 23.04), o jakim nawet nie śmiałby marzyć... A prezent dla mnie - cichy weekend z wyłączonymi kanałami sportowymi. ;)" - Magda z Wrocławia

"W 2005 r. wyszłam za mąż za cudownego mężczyznę. W naszą szaloną podróż poślubną pojechaliśmy do Pragi. Do dzisiaj kiedy to wspominam mam dreszcze. Nasze życie ma speeda. Często czuję adrenalinę jak na torze wyścigowym. Obydwoje mamy chyba ADHD - pędzimy, działamy, przeganiamy innych, wypadamy z toru, przegrywamy, wygrywamy ale jedziemy w tandemie. Miłość to najlepszy dopalacz. Żużel to pasja mojego męża, a Praga to nasze wspomnienie z dreszczykiem." - Grażyna ze Zgierza.

Przypominamy, że Grand Prix w Pradze (25-26 kwietnia 2009 roku) rozpoczyna zaciętą walkę o mistrzostwo świata. W akcji pojawią się same sławy: Tomasz Gollob, Nicki Pedersen, Jason Crump, Greg Hancock czy Hans Andersen.

Tytułu broni Duńczyk Nicki Pedersen, który będzie także jednym z faworytów tegorocznych mistrzostw. Drugi w ubiegłym roku był Australijczyk Jason Crump, a trzeci Gollob. Najlepszy polski zawodnik ostatnich lat cały czas nie ma w dorobku tytułu indywidualnego mistrza świata. Przed rozpoczęciem sezonu jak zwykle powtarza, że jego celem jest walka o "najwyższe cele".

>>>Gollob: Przyszedł czas na mistrzostwo

Emocji nie zabraknie! Życzymy fantastycznej zabawy!

p

Internetowe zakłady bukmacherskie Tobet.com zostały elitarnym sponsorem Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Świata na Żużlu (FIM Speedway Grand Prix) oraz sponsorem tytularnym Drużynowego Pucharu Świata Tobet na Żużlu (FIM Tobet Speedway World Cup). Obie konkurencje organizowane są pod patronatem Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM).