Nowa Mazda 3 ujawniona i zawstydzi hybrydy. Pod maską przełomowy silnik benzynowy, który działa jak... diesel [Pierwsze ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Mazda 3 nowej generacji zadebiutowała w Los Angeles, a jej sercem będzie silnik spalający benzynę, który działa jak konstrukcja wysokoprężna. W efekcie japońska marka jako pierwsza wprowadzi na rynek jednostkę łączącą w sobie zalety tych obu rodzajów napędu.

wróć do artykułu
  • ~Tp
    (2018-12-09 20:39)
    20 LAT do tylu za USA. Hehehe benzyno-diesel nowatorski vs tesla.
  • ~Demaskator
    (2018-12-05 21:25)
    Już czuje ten smród który będzie wydzielać.
  • ~filip88
    (2018-12-04 15:15)
    jak dla mnie to tylko diesel. Mam xlv z silnikiem diesla 1.6 i 7l/100km to jest dopiero oszczędność patrząc na gabaryty
  • ~fred
    (2018-11-30 20:14)
    A jak tam ocynk karoserii? Doszli już do tego czy Mazda dalej zaczyna rdzewieć już na linii montażowej, a klientom jest wciskany kit, że "musiał Pan trafić na egzemplarz który złapał sól na morzu podczas transportu statkiem z Japonii"? Kokpit mi się nie podoba - mam alergię na te przeklęte tablety tuż pod szybą - jeszcze do tego chyba nawet nie dotykowe(!). Ekran powinien być tam gdzie tradycyjnie jest radio/klimatyzacja - najlepiej rozwiązał to VAG (kupiłem Golfa m.in. dlatego i mam nadzieję, że w VIII generacji tego nie zmienią). Jedyna rzecz która jest godna uwagi to silnik, ale to za mało bo silnik musi się na czymś jeszcze trzymać:-)
  • ~wrog głupoty
    (2018-11-29 18:23)
    W sam raz dla mojego rudzielca szwagra....
  • ~wrog głupoty
    (2018-11-29 18:21)
    Tył jest dziwny, przypomina chrabąszcza i belka skrętna duży minus
  • ~danke
    (2018-11-29 05:18)
    pokraka. Słupek C jest tak szeroki, że g widać, a w środku klaustrofobia.
  • ~z za kałuży
    (2018-11-29 01:44)
    Ten hatchback wygląda po prostu ohydnie. Tylko pierwszy model 3jki był ładny. Ponad 10 lat mi służył. Rdzewiał bo rdzewiał, ale fajny był.
  • ~Lenin1978
    (2018-11-28 23:47)
    Nowy silnik a składania lusterek przez 6 lat nie poprawili. Do tego latające ramy foteli, gnijące ramy foteli, marszcząca się skóra na fotelach, wyślizgana kierownica po 20 kkm, heble od Malucha do zwalniania bijące po 2-3 szybszych przejazdach. Na dokładkę wycie od szyb, dachu, kół i bagażnika przy przekraczaniu 80 km/h. A na deser wciąganie oleju w silniku 2.5Pb. Ale wszystko jest wspaniale, Mazda ma nowy silnik aby PR miał co robić i wciskać kolejnym nowym jeleniom. Bo ci co mają w większości do tego badziewia nie wracają. Są tacy co nie wytrzymali roku. Sprzedają dla świętego spokoju. Proponuję poczytać profil Mazda Polska na Facebooku. Dość ciekawie.
  • ~JERRY
    (2018-11-28 21:03)
    SUPER Po prostu MAZDA a nie wieśwagen hehe
  • ~aqq
    (2018-11-28 20:13)
    Powyzej tylnego nadkola wyglada jak po dzwonie... Cos designer sie nie przylozyl.
  • ~molek
    (2018-11-28 19:38)
    tyle ze wolniejszy i bedzie wiecej palił od tsi :)
  • ~zbani
    (2018-11-28 19:02)
    A na środku konsoli, zgodnie z nową świecką tradycją...........TABLET. Po prostu ohyda.
  • ~Skorpion
    (2018-11-28 16:50)
    Przeprasza, że zapytam. Jak tam zabezpieczenie antykorozyjne?
  • ~TTT
    (2018-11-28 14:20)
    pożyjemy, zobaczymy i ocenimy :) Było już wiele "cudownych" modeli a wyszło jak zawsze :)

Może zainteresować Cię też: