- Spółka Zipp Skutery posiada szeroką ofertę jednośladów. Z czego to wynika?

- To potrzeba dyktowana przez rynek. Obecnie klienci mają coraz większą wiedzę w dziedzinie motoryzacji, a co za tym idzie więcej wymagają. Starsi użytkownicy cenią jakość, młodsi stawiają na design. Połączenie tych dwóch kryteriów stanowi wyznacznik naszych produktów. Wśród nich znajdują się skutery, motorowery oraz motocykle. Nowość stanowią pojazdy o pojemności do 50cm3 stylizowane na sportowe motocykle, które coraz częściej pojawiają się na naszych drogach.

- Co zaważyło o ich popularności?

- To efekt niewielkiej pojemności silnika, dzięki której, zgodnie z przepisami, istnieje możliwość poruszania się po drogach bez prawa jazdy. Wygląd odpowiadający najnowszym trendom pozwala kierowcy poczuć się prawdziwym motocyklistą. Nowoczesny wizerunek to zasługa indywidualnego podejścia do projektowania oraz wdrażanych przez nas innowacji.

- Otrzymali Państwo nominację do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Jak Pan myśli, co się do tego przyczyniło?

- To zasługa naszej polityki projakościowej, gwarantującej klientom profesjonalizm oraz fachową obsługę serwisową. To bardzo ważne w tej branży, ponieważ ma kolosalny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jesteśmy solidną firmą. Zipp to synonim jakości i nowoczesności.

- Gratuluję rosnącej popularności marki i dziękuję za rozmowę.