W 2011 roku Bukowski dosiadając nowego Suzuki GSX-R 600 zdobył swój pierwszy tytuł Mistrza Polski w klasie Supersport i zajął piąte miejsce w mistrzostwach Europy. Jak zapewnia w nadchodzącym sezonie celem jest obrona tytułu i start z dziką kartą w mistrzostwach Świata Supersport w Brnie.

Reklama
Inne

W minionym sezonie Daniel spełnił pokładane w nim nadzieje i naturalnym było przedłużenie współpracy. Mam nadzieję, że w nowym roku nie tylko powtórzymy sukcesy, ale osiągniemy coś więcej - powiedział Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo.

Wiadomość o kontynuacji współpracy z Suzuki GRANDys duo pewnie nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ale to tylko upewnia mnie w podjętej decyzji. Bardzo się cieszę, że spędzę kolejny sezon w „stajni niebieskich". Jedyne, czego brakuje mi do szczęścia to starty w mistrzostw Świata Supersport, ale to jest naszym celem do którego wspólnie dążymy. Mam nadzieję, że uda mi się dostarczyć kibicom wielu niezapomnianych emocji. Obiecuję, że dam z siebie wszystko. Już dzisiaj zapraszam serdecznie do kibicowania i śledzenia osiągnięć
naszego teamu - mówi Daniel Bukowski, Supersport.

Inne

Daniel Bukowski, Supersport:
2011 Mistrz Polski Supersport, 5 miejsce Mistrzostwa Europy
2010 2 miejsce WMMP Supersport (Mistrzostwa Polski)
2009 Mistrz Alpe Adria Superstock 600, 2 miejsce WMMP Superstock 600 (Mistrzostwa Polski),
3 miejsce Alpe Adria Supersport
2008 2 miejsce WMMP Superstock 600 (Mistrzostwa Polski)
2007 1 miejsce Puchar Polski Rookie 600