Reklama
Reklama
Reklama

Nowy Kalendarz Pirelli na 2013 rok! Pierwsze zdjęcia

Steve McCurry z Karlie Kloss
Steve McCurry z Karlie Kloss / Pirelli
Kalendarz powstawał w maju 2012 roku w Rio de Janeiro. Właśnie w Brazylii fotograf Steve McCurry realizował 40. już edycję najsłynniejszego wydawnictwa świata.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Pirelli Kalendarz Pirelli 2013 zdjęcia Steve McCurry
Reklama

Komentarze (8)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Lewinska tez to robila
  2012-10-04 06:35
  Rece podnosi bo wtedy cycki idom do gory ...niewinny odruch.
  Lewinska tez to robila.
  0
  zgłoś
 • admin
  2012-08-08 00:16
  Wiesz co luk1407? Scenariusz III wojny światowej nie dziejącej się w środku USA i bez czystek etnicznych na żydach w ogóle mnie nie podnieca. Bo to to to jakiś chłam systemowy jest. Mam wrażenie jakbym czytał jakiś kolejny scenariusz 13 plemienia na zrobienie kasy.
  0
  zgłoś
 • modliszka
  2012-08-06 19:03
  Do -luk 1407- jeszcze trochę a twój wpis znajdę w swojej lodówce -wszędzie ciebie pełno.Odpuść sobie.Czasy Kasandry minęły.Co ma być to bedzie.
  0
  zgłoś
 • Olgierc
  2012-08-06 07:37
  Przerost formy nad treścią. Nie mogę napisać, że autorzy nie mieli pomysłów ale czy są one dobre to już znak zapytania. Osobiście nie zachwyca mnie ten kalendarz, fotki hm przeciętne..
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2012-08-02 14:30
  O Matko, ale ponuracki kalendarz, z atmosferą przypominającą pierwszą scenę "Makbeta" z wiedźmami ! Za darmo bym go nie chciał, bo patrząc na niego to bym popadał w wisielczy nastrój.
  Hej !-
  0
  zgłoś
 • marek_f
  2012-08-02 11:21
  Chyba nie lubię zmian...
  0
  zgłoś
 • @luk 1407
  2012-08-02 09:59
  na temat prosimy a nie od czapy !!!
  0
  zgłoś
 • luk1407
  2012-08-02 09:03
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama