Reklama
Reklama
Reklama

Zakręt grozy w Sułkowicach. Samochody wbijają się w dom. ZDJĘCIA

Samochód rozbity na pechowym zakręcie
Samochód rozbity na pechowym zakręcie / Marcin Ćwiertnia
"Minęło 22 lata odkąd mimowolnie uczestniczę w tych zdarzeniach. Nie jestem w stanie stwierdzić konkretnej liczby wypadków. Pamiętam, że około 50 razy dzwoniłem na 112" - mówi dziennik.pl Marcin Ćwiertnia, mieszkaniec domu w miejscowości Sułkowice. Domu, w który wbijają się samochody wypadające ze zdradliwego zakrętu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
zakret Marcin Ćwiertnia Sułkowice dom wypadek policja samochód
Reklama

Komentarze (8)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • rycho
  2015-04-23 13:36
  gdyby wolniej jechali/ do 50km/godz/ to się nie "wbijali w budynek/ jeżdżę tam od lat tylko trzeba przestrzegać przepisów
  0
  zgłoś
 • azazel
  2015-04-21 17:45
  Tylko cymbał lub ćwok, czy też skończony BURAK może przez tyle lat narażać siebie i swą rodzinę, a nie pomyśli o zmianie miejsca zamieszkania. Reszta bez komentarza.
  0
  zgłoś
 • kra
  2015-04-20 23:48
  Czy to nie stamtąd jest trener Wisły Moskal?
  0
  zgłoś
 • czesiek
  2015-04-20 19:37
  Postanowiłem poświęcić chwilę uwagi i stwierdzam że przyczyną całego nieszczęścia jest wąska droga bez poboczy i bez rowów melioracyjnych odprowadzających wodę z drogi , nie mówię tu o nadmiarze wody , ulewach . Brak poboczy , wąska droga powoduje strach u kierowców iadących przy osi drogi i chwila nieuwagi powoduje kolizję pomiędzy samochodami lub kolizję polegającą na uderzenie w przydrożne zabudowania lub zjechaniu ze skarpy do ogrodu . Brak zwierząt na drodze pomaga znacznie , ale przeszkadza ekologom . Może to klątwa tych ostatnich . Dobra rada najblizsze wybory samorządowe zbojkotować i domagać się przebudowy drogi , bezpiecznej drogi z poboczami . Lączę pozdrowienia i obiecuję odwiedzić sułkowice po wyborach .
  0
  zgłoś
 • zgredek pierwszy
  2015-04-20 13:12
  Należy ułożyć kilka głazów poza krawędzią jezdni przed zagrożoną ścianą; mam nadzieję, że żaden porąbany gryzipiór nie uzna tego za samowolę budowlaną.
  0
  zgłoś
 • voiceinthedesert
  2015-04-18 20:15
  Najgroźniejszym zakrętem na świecie, według mnie jest "Curva de la Muerte" w okolicy patagońskiego Comodoro Rivadavia. Tam wypad z drogi oznacza pionowy upadek ponad kilometr na skały Oceanu Atlantyckiego. Tylko najodważniejsi biorą ten zakręt na dwóch kołach, z pikupą na 45 stopni! Tak czynił mój kolega, a mnie jakoś się "nie udawało." Nie chciałem po prostu umrzeć straszną śmiercią!
  0
  zgłoś
 • czesiek
  2015-04-18 09:48
  Jeżeli o kolizje i wypadki to droga 956 i ulica Partyzantów w miejscowości Sułkowice jest wyjątkowo prosta i nie powinna stwarzać większego zagrożenia . Dobre oznakowanie drogi w poziome i pionowe znaki powinny wystarczyć a jak to nie zapewnia bezpieczeństwa uczestnikom drogi to znaleść przyczynę isteiejących problemów . Albo postawić fotoradar , albo wymienić osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo na drodze i włodarza Sułkowic . Myślę że to pomoże bez udziału duchownych , ci ostatni niech odprawiają msze i czynią posługi choćby w drodze ostatecznej .
  0
  zgłoś
 • caapstrzyk klehy
  2015-04-18 08:12
  czarna dziura?po stawic klehe ze świeconka niech rozpedza szatana
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama