Trzy osoby zginęły, a trzy zostały ranne w zderzeniu busa osobowo-dostawczego z samochodem ciężarowym, do którego doszło we wtorek rano na autostradzie A4 pomiędzy węzłem Brzesko i węzłem Tarnów Mościce (Małopolskie) – wynika ze zaktualizowanej informacji GDDKiA.
Jak przekazał dyżurny krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, bus osobowo-dostawczy zderzył się z samochodem ciężarowym po czym uderzył w bariery energochłonne na jezdni w kierunku Rzeszowa. Jezdnia w kierunku Rzeszowa jest zablokowana.
Policja kieruje ruchem na objazdy - zjazdem z A4 na węźle Brzesko na DK94 - powrót na A4 możliwy na węźle Tarnów Mościce lub Tarnów Centrum. Przewidywany czas utrudnienia to ok. trzy godziny.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zobacz
|