PiS ma sposób na rozwiązanie kłopotu ze spalonym Mostem Łazienkowskim

Otwarcie Mostu Śląsko-Dąbrowskiego dla wszystkich, trambuspas na Moście Poniatowskiego i darmowa komunikacja z prawego na lewy brzeg Wisły. Takie są propozycje polityków Prawa i Sprawiedliwości na usprawnienie ruchu w Warszawie. PIS ostro krytykuje też władze miasta.

wróć do artykułu
  • ~Tomek z W-wy
    (2015-02-20 14:42)
    BETON DOSTAŁ TĘPERATURY i JEST DO LUFTU TE ŚRODKOWE PASY POwinny być wyburzone boczne są sprawne to będzie kosztować kupa kasy można by PObudować TĘCZE za tą KASE WARSZAWY do GDANSKA
  • ~inżynier
    (2015-02-20 15:18)
    Zagadka roku: Jak przy pomocy ognia z paru desek i 2 złomiarzy stopić asfalt, rozgrzać stal do 1000'C i zniszczyć kilka godzin jeden z najważniejszych mostów w stolicy 30milionowego kraju? Odpowiedzi przesyłać do Słoikowa Mazowieckiego na adres Bufetowa 100%, Platforma Gronkowiec Walc.
  • ~podpowiedż
    (2015-02-20 16:16)
    dobrze jest kogoś pouczać i wskazywać komuś co zrobi bez potrzebnych ekspertyz i nie brać odpowiedzialności w razie niepowodzenia lub katastrofy,to tylko pis taki mądry i wyszczekany.najlepiej by było żeby sam się pis odwołał wyszło by to na dobre wszystkim
  • ~warszaiak
    (2015-02-20 16:26)
    Ciekawe jest to że ekspertami robią się najwieksze matoły nie mające wogule pojęcia o wytrzymałości materiałów przy działaniu wysokiej temperatury na niei wypisują złote myśli niedouczonych głów
  • ~Monachijski
    (2015-02-20 17:01)
    "inżynier"!!! Jak takiś mądry to trzeba było przed pożarem robić raban o pilnowanie mostu, bo wybuchnie pożar. Teraz wszyscy mądrale wymądrzają się na wyprzódki. Czemu Sasin nie mówił nic o moście w czasie kampanii wyborczej? Pytanie dodatkowe: skąd w 38-to milionowym kraju biorą się prymitywni forumowicze?
  • ~HGW na emeryturę jazda
    (2015-02-20 19:05)
    Niech wymienią HGW razem z łazienkowskim na nowszy model .
  • ~grób
    (2015-02-20 20:03)
    grób jaruzelskiego jest ,też, cały czas monitorowany, na koszt podatników.
  • ~soad
    (2015-02-20 20:44)
    O kurna!!!
    PIS ma pomysł!!!
    Wybudować trzy miliony mieszkań dla bezdomnych z Donbasu ora wysłać emerytów na survival do Egiptu (niech walczą z kim wypadnie)
  • ~rylec
    (2015-02-20 20:45)
    Warszawiacy ,nie wstyd wam.Jeszcze niedawno płakaliście, że nie podoba wam się podatek janosikowy,,a teraz sami żebrzecie o pieniądze z budżetu, na odbudowę mostu.
  • ~rychu
    (2015-02-20 22:53)
    nie dosyc ze most sie spalil, to jeszcze Jarek i jego trole chce podpalic cala Polske !!! dla Putina i zeby Jarek mogl znowu rzadzic !!!
    jest tez nie monitorowany przstanek, ktory zostal zdewastowany - sekta Jareczka na pewno bedzie chciala kilku dymisji i zorganizuje protest !!!
  • ~bredzący prezes
    (2015-02-21 03:06)
    Ja proponuję jak drzewiej bywało powrócić do przechodzeniu po brodzie . Nie boję się brodzić choć jestem niewysokiego wzrostu jak to z prezesami bywa .
  • ~SAMI SWOI
    (2015-02-21 07:10)
    JAK MOŻNA ODWOŁYWAĆ . PRZECIEŻ TO SAMI SWOI
  • ~WAW
    (2015-02-21 09:46)
    PIS MA ZAWSZE NA WSZYSTKO SPOSOB I ROZWIAZANIE PROBLEMOW... :))

    JAK TYLKO POJAWI SIE JAKIKOLWIEK PROBLEM TO WODZ KURDUPEL OD RAZU MA ROZWIAZANIE, A PRZYBOCZNI PLASZCZAK I BREDZINSKI SKRUPULATNNIE NOTUJA TO W NOTESIKACH... :))

    CIEKAWE CO BY MOWILI JAKBY SASIN NIE PRZEGRAL Z HGW I ZDARZYLOBY TO SIE ZA JEGO KADENCJI? WINA POPRZEDNICZKI CZY MOZE ZAMACH? :))

    BTW - JAK TAM Z 3 MLN MIESZKAN - JUZ WYBUDOWANE?
  • ~WAW
    (2015-02-21 12:58)
    TYLE KASY PRZEPADŁO NA UNOWOCZEŚNIENI TĘCZY a BUETOWA TAK SIE O TĘCZE STARAŁĄ
  • ~zxc
    (2015-02-21 19:53)
    A czy tęcza była od początku monitorowana czy po kolejnym podpaleniu?

    Ja proponuję zabrać 16 mln oddanych na budowę bunkra w Wilanowie.
    Jeszcze parę takich ruchów i kasa się znajdzie.

    ps.
    Zobaczcie jak ukarano kiboli we Włoszech - kary nawet do 40 tys. euro. A u nas?
  • ~ślązak
    (2015-02-22 22:20)
    Pisowcy mają recepty na wszystkie klęski ,choroby i kłopoty. Mają najlepszych speców, którzy wiedzą jak zaradzić trudnościom po spaleniu mostu.Czy ci spece wiedzą też jak najlepiej palić mosty?

Może zainteresować Cię też: