Są zarzuty dla sprawców śmierci rowerzysty. Jednemu grozi dożywocie

Dwóch z trzech mężczyzn podejrzewanych o spowodowanie śmierci rowerzysty w Pabianicach, usłyszało prokuratorskie zarzuty. Jednemu z zatrzymanych grozi dożywocie.

wróć do artykułu
  • ~Roweerzysto myśl i nie prowokój, dalej lemingu
    (2014-12-15 21:42)
    Może w końcu kierujący rowerami, zrozumieją że nie należy wyciągać "środkowego palca" przy każdej okazji. Stało się nieszczęście i to niewybaczalne, nic tego zachowania nie wytłumaczy.
  • ~emo
    (2014-12-14 10:22)
    Przebaczyliśmy zbrodniarzom komunistycznym którzy mają na sumieniu wiele ofiar to również powinniśmy zapomnieć o tym wypadku i jego sprawcach. Niech historia to rozliczy. Tego wymaga sprawiedliwość, i równość wobec prawa. Na pewno chłopaki nie chcieli źle i już nie będą tak postępować.
  • ~gnojom
    (2014-12-13 17:28)
    LINCZ !!!
  • ~bit
    (2014-12-13 17:09)
    Przestępcy sami się zgłosili do policji ale w statystykach kryminalnych zapiszą to po stronie przestępstw "wykrytych".
  • ~emerytka
    (2014-12-13 17:07)
    Wczoraj ok 18 tej rowerzysta jechał środkowym pasem mając do dyspozycji ścieżkę rowerową, z miesiąc temu włączałam się do ruchu przecinając ścieżkę rowerową jako trzecia, pierwszy kierowca ruszył nadjeżdżał rowerzysta widział całą sytuację drugi kierowca ruszył ale na drodze głównej nadjechał samochód i pierwszy się zatrzymał, a drugi musiał zatrzymać się na ścieżce rowerowej w tym momencie rowerzysta przyśpieszył i przeciskają się pomiędzy nimi trzepnął pięścią w kufer auta. Wielokrotnie spotykam się z bezmyślnością i agresją rowerzystów. Bardzo mi szkoda rowerzysty który zginął ale myślę że oni nie chcieli tej śmierci. A w tych dwóch zdarzeniach sama bym dała w gębę rowerzystom.
  • ~Bożydar
    (2014-12-13 16:08)
    gdy zwierze pogryzie człowieka, zwierzę się usypia. MY za zabójstwo fundujemy wczasy pod gruszom. I jeszcze bezpłatna opieka lekarska, telewizja bez abonamentu, spotkania z etatowym kapelanem, zakaz pracy. A najśmieszniejsze osadzony będzie uczestniczył w wszelkiego rodzaju wyborach, rozumiecie Rodacy kochani, toto będzie wybierać sejm, prezydenta
  • ~kazik
    (2014-12-13 13:02)
    Wszystkim trzem po 25 lat za zabójstwo .
  • ~murder
    (2014-12-13 12:40)
    2 siedziało wsamochodzie oni nie byli mordercami tylko swiadkami morderstwa mogli próbowac zapobiec
  • ~PiS be with you
    (2014-12-13 12:00)
    To byli patrioci !
    Kibole glosuja na PIS .
    To przesladowanie !
  • ~PiSówka Wasza Mać!
    (2014-12-13 11:52)
    Doszło do konfliktu, rowerzysta zaczał.
    Pouczyć chłopców ze nawet jak ktoś zaczął to nie wolno go popychac i puscic do domu.
  • ~vhs
    (2014-12-13 11:15)
    To było MORDERSTWO ,a nie wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Może zainteresować Cię też: