Miliardowy przekręt na ekranach. Tusk wskazał na PiS. Teraz rusza śledztwo

Słowa Tuska stały się ciałem! Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zbędnych ekranów akustycznych, stawianych przy polskich autostradach. Śledczy podejrzewają, że w 2007 roku urzędnicy Ministerstwa Środowiska, odpowiadający za stosowne przepisy, nie dopełnili obowiązków.

wróć do artykułu
  • ~Zuza
    (2013-01-04 14:07)
    Przez pięć lat nie zmienili norm. To też wina PiS-u ?
  • ~Gen_Szpica_Grot_Roffetzki
    (2013-01-04 14:27)
    Banda czworga:
    Tusk, Bondaryk, Klich, Jacek Bąk.
    Trzech juz wypadło.
  • ~007
    (2013-01-04 14:48)
    To tusk i komorowski POdpisywali te umowu i jak wieś niesie w takich praktykach PObiera sie odstępne.
  • ~pytek
    (2013-01-04 14:49)
    Jeśli nie zmieniono tych niedobrych przepisów to być może należałoby rozpatrzyć tu możliwość "zaniechania działania" w celu osiągnięcia korzyści?
    No i dla pełnego obrazu przydałaby się informacja o powiązaniach biznesowo-rodzinno-towarzyskich firm które się na tym upasły.
  • ~Jan
    (2013-01-04 14:50)
    Czy naprawdę idioci rzadzą tym krajem jesli w 2007 wprowadzono za wysokie normy to co zrobił Tusk by je zmniejszyc chyba to ze rznie teraz głupa
  • ~fran
    (2013-01-04 14:57)
    a Tusk wiedział, nie powiedział ?!
  • ~moim zdaniem
    (2013-01-04 14:57)
    A co jaśnie pan ZROBIŁ, żeby zmienić ten przepis? Mamy rok 2013! 6 SZEŚĆ! lat po wprowadzeniu tego współczynnika. WYSTARCZYŁO podwyższyć! AAAAA, czasu nie było?
  • ~cala prawda o pracy Tuska
    (2013-01-04 15:06)
    Tusk ,juz nie wie jak "ugrysc" PIS to po 5 latach doszedl do wniosku ,ze trzeba za ekrany obciazyc PIS.
    To ja pytam ,Co Ty Donald i twoj oszalaly "dwor" robiliscie przez 5 lat?. No byly naduzycia wykryte przez Pitere na jakies tam spinki i krawat.

    Czekam na przesluchanie twojego syna Baka ,to jest wazne a przykrywanie glupotami
    tej ferajny nierobstwem, ?Gdzie te premiera nieroby byly przez 5 latustawialy przetargi na Stocznie ,drogi i stadjony!
  • ~10danek
    (2013-01-04 15:09)
    juz wiecie panowie z pisuaru dlaczego te autostrady sa takie drogie.
  • ~ajax
    (2013-01-04 15:11)
    PO 6 latach!!!
  • ~rzygac się chce jak w PRLu
    (2013-01-04 15:16)
    Pod Smoleńskiem zlikiwidowali całą KANCELARIĘ PREZYDENTA wraz z PREZYDENTEM a tu przez tyle lat nie poradzili sobie z ekranami. Widac te ekrany były potrzebne do zasłaniania tych MILIARDOWYCH przekretów, które są dziełem kamaryli Tuska
  • ~kierowca zawodowy
    (2013-01-04 15:19)
    Codo tych ekranów to jednak rząd PO-PSL: się myli.
    Każdy po pracy chce odpocząć np.na łonie natury a las to jest doskonałe miejsce na relaks.
    Bardzo dobrze,że są ekrany przy lasach!Również ugory są dzisiaj a jutro może to być teren do zamieszkania np. pod miastem we własnym domu.Również, i tu można uznać za słuszne stawianie ekranów.
    Można się przyczepić,l i słusznie, do budowy jakiś rond, objazdów itp, tylko dla tego by coś budować i wyrwać potężne pieniądze z dotacji.Mogę wskazać dużo takich miejsc.Można było zachować dawna stara drogę, a jednak wybudowano obok alternatywną i dwa ronda, co wydłużyło droge z około 1, 5 km na 5 km!
  • ~Czystka
    (2013-01-04 15:22)
    Panie Tusk !! Prosze zrobic wniosek do prokuratury o obciazenie J.Kaczynskiego
    za utrate ok.1miliarda zlotych w "ekranowaniu" polskich drog. Nalezy zabrac
    Kaczynskiemu zrabowany majatek z czasow "okraglego stolu" i fikcyjnych spolek
    RUCH, ten zlob powinien siedzic za kratami, ten f...en Kalkstein
  • ~kierowca zawodowy
    (2013-01-04 15:27)
    Lepiej niech ten rząd PO-PSL(Donald Tusk-Janusz Piechociński) WPROWADZI PODATEK EKOLOGICZNY DLA TIR;ów, KTÓRE ROZJEŻDŻAJĄ DROGI A OMIJAJĄ -CELOWO , AUTOSTRADY ALBO DROGI SZYBKIEGO RUCHU.
    Bo co tam nie muszą plamić za przejazd? My płacimy podatki i mieszkamy przy drogach a te TIR;y nam zatruwają powietrze, niszczą drogi lokalne i hałasują!
    Dlaczego ten cholerny rząd tego nie ukryci a czepia się ekranów, które jedna wygłuszają hałas!!!
    Co??Lobby przewoźników ma wpływy nawet na rzad polski?To niebywałe!
  • ~plusk w latrynie
    (2013-01-04 15:29)
    Nie trzeba nawet czytać.

    Każde słowo to kłamstwo.
  • ~konta w Szwajcarii rosną i apartamenty w USA też
    (2013-01-04 15:29)
    Ty Tusk szukasz kasy to weź się za agentów kontrwywiadu z PLL LOT SA. Tam ageńci trzepią kasę na miliardy z prywatyzacji od lat i wasz Bondaryk udaje ze nie widzi. Taki kondrwywiad tylko prywatyzuje i prywatyzuje jak Gromek CZ.
  • ~Dziś prezesi SĄDÓW są na telefon.
    (2013-01-04 15:29)
    Zlituj się "seryjny samobójco" i POwiedz DZIEŃ DOBRY rudzielcu!

    " cala prawda o pracy Tuska2013-01-04 15:06
    Tusk ,juz nie wie jak "ugrysc" PIS to po 5 latach doszedl do wniosku ,ze trzeba za ekrany obciazyc PIS.
    To ja pytam ,Co Ty Donald i twoj oszalaly "dwor" robiliscie przez 5 lat?. No byly naduzycia wykryte przez Pitere na jakies tam spinki i krawat.

    Czekam na przesluchanie twojego syna Baka ,to jest wazne a przykrywanie glupotami
    tej ferajny nierobstwem, ?Gdzie te premiera nieroby byly przez 5 latustawialy przetargi na Stocznie ,drogi i stadjony! "
  • ~kierowca zawodowy
    (2013-01-04 15:32)
    Rzygać to sie chce ale na ciebie:rzygac się chce jak w PRLu2013-01-04 15:16
    Tu jest Temat o ekranach przy drogach!Bęcwale to nie jest portal , który prowadzi PiS i pomyleniec Antoni Macierewicz!
  • ~Karamb
    (2013-01-04 15:37)
    Ale matoł. Jeżeli ktoś u mnie w domu wprowadzo coś szkodliwego to ja to zmieniam a nie czekam aż wydam za dużo kasy!
    Ale matoł_!
  • ~rom
    (2013-01-04 15:38)
    Dlaczego nie zostały zmienione jezeli były złe .Swiadczy to o wybitnej tepocie .NIEUDOLNOSCI obecnej ekipy/wiem nie POwiem i sie cieszy normalne ***********
    tylko nie za swoje pieniadze