W 2013 roku kierowcy dostaną niespodziankę. Nowe autostrady za darmo

| Aktualizacja:

Już był w ogródku, już witał się z... pieniędzmi kierowców płynącymi do kiesy ministra Rostowskiego. Jednak rząd Donalda Tuska dostał prztyczka w nos i przynajmniej w 2013 roku musi zapomnieć o ściąganiu z Polaków opłat za jazdę nowymi autostradami.

wróć do artykułu
 • ~leniwy
  (2012-12-28 10:28)
  nie chce mi sie
 • ~condonek T.
  (2012-12-28 11:46)
  Najbardziej wrogim Polakom rządem w Europie jest rząd Donalda Tuska

  I wcale nie jest to jakaś licentia poetica, wyolbrzymienie , przekłamanie , przerysowanie. Nie , wszystkie dane publikowane przez organizacje międzynarodowe pokazują ,że rząd Tuska hańbi Polskę skalą opodatkowania , poziomem korupcji , zwalczaniem przedsiębiorczości , rozwarstwieniem społecznym , ubóstwem dzieci , biedą rodzin. Tak , po prostu hańba dla Polaków jest mieć taki rząd .
 • ~MILON
  (2012-12-28 11:58)
  TEN RZAD TO NIE RZAD AFERY, KORUPCJE, BEZROBOCIE , BIEDA I DLUGO BY JESZCZE WYMIENIAC. WSTYD DLA POLSKI A BIEDA DLA POLAKOW. ALE DOBRZE IM MAJA CO CHCIELI NAWET REFORME SLUZBY ZDROWIA W PALUSZKU KOPACZOWEJ!!!
 • ~ajax
  (2012-12-28 12:02)
  Ci złodzieje z Platformy Obornika coś wymyślą.Nie odpuszczą tych pieniędzy.
 • ~tomek
  (2012-12-28 12:06)
  co wezmie w rece to zamienia w ***** ten premier, madry inaczej ,,
 • ~aw
  (2012-12-28 12:25)
  i bardzo dobrze. czym gorzej dla tego nieudolnego rządu tym większa nadzieja że coś w polsce zmieni się na lepsze.jeszcze tylko zaciśnijmy zęby zdejmiemy nogę z gazu i tajfuna vincenta trafi szlag .niech zniknie on i jego szef .czym szybciej tym lepiej.to jest najgorsza najbardziej chamska zarozumiała bezczelna ekipa jaka się zdarzyła po 22 latach
 • ~olo
  (2012-12-30 16:44)
  Tylko narzekać umiecie - PiS-owskie śmiecie! A co pokazał JaroPiS - jak rządził wraz z bratemL? Cała Europa się od Polski odwróciła- nikt z Kaczorami nie chciał rozmawiać- dlatego chciał szpanować w Gruzji- z maluczkimi! A jakiego miał śp. już Wicepremiera?Alfonsa i wydrwigrosza. I Min.Sportu -korupcjonistę- siedzi nadal- itd.Tylko niewinnych ludzi umieli do pierdli wsadzać- wszędzie węszyli spiski-jak Gestapo- Żadnego postępu, ani rozwoju! Wdrażali ideowe partyjne megalomaństwo,straszyli ludzi aresztami wydobywczymi itd. Opierali się na ciemnocie, wstecznictwie i cofaniu w rozwoju! Kontestowanie obecnych rządów- jest tylko politycznym zabiegiem marketingowym-bez żadnych obiektywnych porównańgospodarczych. Europa i Świat nas doceniają - ale kontestatorzyz PiS wiedzą swoje najlepiej! Nienawiść was zaślepia- tą drogą PiS nigdy nie zdobędzie władzy! Co to za geniusz - co nie ma żony, dzieci, Komputera, konta w Banku, samochodu i prawa jazdy, ręką i nogą nie umie ruszyć-taki wysportowany- nadczłowiek- co go w lektyce noszą! HAŃBA!