Minister Nowak ratuje się od klęski. Oto wielki plan

| Aktualizacja:

Koszmar szefa resortu transportu stał się jawą. Budowa strategicznej autostrady okazała się porażką. Teraz minister Nowak ma ofertę dla polskich kierowców...

wróć do artykułu
  • ~fafa
    (2012-05-15 16:56)
    Koko koko Euro spoko, a Tuskowi kija w oko. Wszyscy razem zaśpiewajmy i Platformie kopa dajmy
  • ~footie
    (2012-05-15 17:00)
    Buhahaha - POlska w budowie!

    BADZIEWIE BEDZIECE PREZENTOWAC NA EURO 2012!
  • ~gawka
    (2012-05-15 17:02)
    To chyba najprzyzwoitszy minister w obecnym rządzie. Poza możliwą wtopą z A2, okazał się nader skuteczny. Koleje uporządkował, ruch lotniczy też rozwinął się ogromnie.
  • ~wrrr
    (2012-05-15 17:05)
    Najlepiej przez łąki, przez las i zdążymy na czas.
  • ~fala bis
    (2012-05-15 17:07)
    Koko koko Euro spoko, kaczorowii kija w oko. Wszyscy razem zaśpiewajmy i pisiorom kopa dajmy
  • ~rudy
    (2012-05-15 17:13)
    jaki minister takie drogi chlop nauczony jezdzic furmanka i mysli ze wszyscy tak moga jezdzic do dymisji wiesniaka
  • ~Hej Nowak
    (2012-05-15 17:14)
    zamien autostrade w bieznie...Bedzie najdluzsza na swiecie...Prawdziwy sukcesior POmatolow...A i sam pobiegasz..W wolnych chwilach oczywiscie...
  • ~Bibilijny
    (2012-05-15 17:16)
    Można też na skróty przez las pieszo i bez samochodu, będzie wtedy najszybciej, a w lesie jeszcze nurmerek, to będzie szczyt wyprawy ,a będzie dopiero co opowiadać. Autostrady to już budowali w Polsce po 1990r od czasów Bolka, powstaly Autostady Polskie pod przewodncitwem Goryszewskiego, , autostrad za jego panowania nie powstaly , a pieniadze dziwnym trafem przepadły. Potem to juz były hasła, dialektyka za Buzka i pięknego Mayjana speca od przekrętu Eureco/ PZU, potem miłościwy Leszek z Rywinem w tle, nastepnie Kaczyńscy , specjaliści od poltyki księżycowej i wynoszenia teczek w nocy z siedziby WSI , no i wreszcie nastał nam nierób nad nieroby czyli Słońce Peru, cztery lata odpoczywal w Al.Ujazdowskich po wyborach zadeklarował chęć do pracy,że jak się weźmie to wszystkich zaskoczy. Ale niestety zabrakło mu sił. Nie dosyć ,że dyletant gospodarczy to jeszcze leniuch wedle zasady mniej pracuję , mniej szkodzę.
  • ~Głupek
    (2012-05-15 17:16)
    ~gawka2012-05-15 17:02
    Bardzo jesteśmy zadowolnione, bardzo.
  • ~Dzień PO
    (2012-05-15 17:18)
    Te kawałki ałtostrat jakoś przeżyjemy tylko żeby jeszcze tyj elektryki ni było ...
  • ~pielgrzym z PO
    (2012-05-15 17:19)
    A na piechotę nie można ?
    Pielgrzymka piesza ku czci Donalda I,
    patrona POlskich autostrad,
    no i emeryturek PO 70-ce !
  • ~Adam
    (2012-05-15 17:21)
    Podobno z powodu braku możliwości dojazdu do miast mają być rozegrane mistrzostwa Europy alternatywne - w kometkę na łące przy odcinku C.
  • ~ko ko ku ku
    (2012-05-15 17:27)
    a co z sukcesami na autostradach A4 i A1 ?
    chyba też pan premier jakiś cut POczynił ?
  • ~je gawka
    (2012-05-15 17:35)
    Ministra Nowak ma plana,
    to tak jak Ferdek, POwinien
    Paździocha wziąść do POmocy !
  • ~xxxx
    (2012-05-15 17:40)
    ...ha, ha, ha! A to se "panposeł" wymyślił :-) Kolejny sukces!
  • ~szok !!!
    (2012-05-15 17:41)
    Kiedy Sławomir Nowak zapewniał, że spółce DSS, która buduje odcinek autostrady A2, nie grozi upadłość, spółka miała monstrualne długi. Oświadczenia ministra nie tylko wprowadziły w błąd podwykonawców DSS-u, ale także inwestorów giełdowych, którzy opierając się na zapewnieniach ministra, zainwestowali w upadającą spółkę.
    Tymczasem spółka miała już wtedy monstrualne długi. Każdy analityk finansowy, mający dostęp do jej bilansu i wyników finansowych, mógłby stwierdzić w ciągu 5 min, że ma do czynienia z bankrutem. Długi DSS-u, według stanu na 8 marca br., przekraczały 757 mln zł i przewyższały pięciokrotnie wartość majątku tej spółki.
  • ~..
    (2012-05-15 17:43)
    spytajcie się Nowaka ile juz premi i nagród wziął .
  • ~Zgredek
    (2012-05-15 17:59)
    Kochani Forumowicze a odpimpajcie się od PO i PiS, pomyślcie, gdzie leży przyczyna, że mamy wyjątkowo nieudolne elity zarządzające krajem. Póki był bat niemiecki czy rosyjski, to się jakoś toczyło. Toż przedwojenna Polska inwestowała w kraj więcej niż obecna. A powstała z niczego - powstał port Gdynia , Centralny Okręg Przemysłowy - w kieleckim - bo tam największa bieda była. PKP to była firma, a nie śmierdzące, rozlatujące się dziadostwo A teraz jesteśmy krajem zwijającym się gospodarczo, przemysłowo, oświatowo. Biedny rząd, gdzie może tam ogranicza wydatki, a i tak wszędzie się sypie. Przede wszystkim infrastruktura. Po 1989 r. skończyło się inwestowanie w drogi, przemysł, szkoły, w PKP - jedynie PO inwestuje nieudolnie w autostrady. A energetyka? Gaz łupkowy w powijakach. Za to udało się nam zajść za skórę Moskwie, Berlinowi i Unii - służalczość wobec Watykanu i USA jest zbędna - ile miliardów zostałoby w kraju, gdyby nie ładować się w awantury wojenne i płacenie haraczu agentom USA i Watykanu. Po co Polsce były Możejki? Nieźle się do nich dopłaca, budowanie muzeów, zmiany nazw ulic - trzeba mieć kuku na muniu, aby tak wydawać ciężko zarobione pieniądze Polaków. Pozdrawiam.
  • ~vh
    (2012-05-15 18:00)
    A tak narzekaliscie - a Polska byla, jest i bedzie zielona wyspa i bedziecie jezdzic po trawie a nie po obrzydliwych asfaltowych i smierdzacyh autostradach - kontakt z natura macie gratis, reszta wliczona bedzie w rozne podatki.
  • ~wściekla
    (2012-05-15 18:01)
    niech se kupi nowe lakierki frajer jeden pajac malowany!!! wykończyć cały ten rząd!!!

Może zainteresować Cię też: