Nowak o "drogowych" rządach PiS: Nierealne plany i bałagan

| Aktualizacja:

Skąd problemy z budową autostrad? Zdaniem Nowaka m.in. stąd, że rząd PO-PSL nie odziedziczył po poprzednikach "rozpędzonego planu budowy", ale nierealne plany i bałagan legislacyjny, a uporządkował to dopiero jego poprzednik Cezary Grabarczyk.

wróć do artykułu
  • ~Felicjan Dulski
    (2012-03-16 10:43)
    4 lata Grabarczyka nic nie nauczyło nic! POszło w Zlew! Szkoda już nerwów na POrąbanych POlityków! Co ma Nowak do Transportu? Mucha do Sportu? Bubel i POpelina!
  • ~polka
    (2012-03-16 10:44)
    5 lat rzadu i krytyka poprzedniego nie cale 2 lata TO JEST PARSZWIL TYLKO WYDANIZ PO CO ROBILI % LAT ZA CO PIENIADZE KASOWALI ---ZA GRANIE W PILKE NIEROBY BEZCZELNOSC TEGO CHLYSTKA MODELA JEST BEZCZELNE NIEROBA I CZLOWIEKA BEZ ZADNEGO WYKSZTALCENIA W TEJ BRANZY SIE POWOLUJE PO CO __TO KURIOZUM
  • ~ojej
    (2012-03-16 10:48)
    Jak się słucha można przeżyć szok.
  • ~zbk44
    (2012-03-16 10:50)
    Panie Nowak - nieuctwo swoje i niekompetencje zasłaniasz się PISem!!! Załosny człowiek
  • ~Wanda
    (2012-03-16 10:52)
    Burdel i tyle!
  • ~kontakton
    (2012-03-16 10:56)
    Znowu PIS winny wszystkiego...to już było...czas zmienić płytę...
  • ~Vera
    (2012-03-16 10:59)
    WYJĄTKOWY BEŁKOT GDAŃSKIEGO KOLESIA, ZAPOMNIAŁ DODAĆ ŻE PO PRZEJECIU RZĄDÓW PRZEZ POI PSL KOSZTY I CENY WZROSŁY NATYCHMIAST I BEZZASADNIE O 500 -700 % I TO JEST GŁÓWNA PRZYCZYNA. ZAPOMNIAŁ RÓWNIEZ DODAĆ ŻE ZRYWANO KONTRAKTY BO PROWIZJE POSZŁY "NIE DO TEGO" CO OPÓŹNIŁO REALIZACJĘ INWESTYCJI - PYTANIE CZY ZNAJDZIE SIĘ NIEZALEŻNY UCZCIWY PROKURATOR KTÓRY TO ROZLICZY A KTÓREGO NIE ZLIKWIDUJĄ CIĘŻARÓWKĄ.
  • ~amarekr
    (2012-03-16 11:00)
    i tu pierwsze kłamstewko deszcze ulewne były ale od jesieni 2009 do lata 2010
  • ~jan.k
    (2012-03-16 11:11)
    przeciez ten minister Nowak zapomnial kto obiecywal w 2007 roku budowanie drog kto rzadzil 4 lata kogo wywalili za afere hazardowa potem byla zabawa w kancelarii prezydenta a jak trzeba zabrac sie do pracy wtedy amnezja piniadze mozna brac i nic nie robic chyba ze pazurki przez godzine lub dluzej kto sie przejmuje w Platformie tym krajem sprzedaja co sie da a po nich chocby potop tak wybrales glupi narodzie gdzie twa duma
  • ~ADLER 737
    (2012-03-16 11:13)
    TAK MYŚLAŁEM ŻE TO KACZYŃSKI, ZIOBRO I NAPEWNO DO SPÓŁKI Z MACIEREWICZEM NOCAMI RYJĄ POD AUTOSTRADAMI I DZIURY ROBIĄ!!!
    POD TRYBUNAŁ ZE SZKODNIKAMI I SABOTAŻYSTAMI!!!
    TOWARZYSZU NOWAK, WIĘCEJ PRYNCYPIALNOŚCI, TE ZAPLUTE KARŁY PISOWSKIEJ REAKCJI NALEŻY NATYCHMIAST ZAMKNĄĆ NA RAKOWIECKIEJ I KULA W TYŁ GŁOWY.
    NIE CACKAJCIE SIIĘ Z WROGAMI LUDU, TOWARZYSZU NOWAK, JESZCZE TYLU DOBRYCH FACHOWCÓW OD ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW PRZY POMOCY NAGANA JESZCZE ŻYJE, A JAK ZABRAKNIE TO TOWARZYSZ PUTIN Z PEWNOŚCIĄ PODEŚLE PARU SWOICH WYPRÓBOWANYCH KAGEBIAKÓW.
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-03-16 11:14)
    A co ma powiedzieć ten nieudacznik , 5 lat rządzą a tłumaczy się jak przedszkolak . ŻENADA panie Nowak !!! A poczucie honoru i odpowiedzialności to gdzie .? U ludzi z Platformy czegoś takiego nie ma
  • ~glut z nosa
    (2012-03-16 11:14)
    Rząd POkurczów odziedziczył po PIS pęknięcia i dziury . Dobudował do nich autostrady !. Wszyscy w Europie nas podziwiają ,zazdroszczą nam tego i pytają się nas - Jak Wy to robicie?.
  • ~Cudak
    (2012-03-16 11:22)
    Hahahaha, ale jaja!!! Cudak, po prostu cudak. Winny kaczyński, macierewicz i Ziobro. Hehehehehe, skąd my to znamy.
  • ~XIII Plenum
    (2012-03-16 11:28)
    Fryzjera i Kapera też odziedziczyli ;-)
  • ~Kielczanin
    (2012-03-16 11:31)
    Ciekawe, że po prawie pięciu latach rządów i ciągłych obietnic, że "zdążymy", nagle przypomnieli sobie, że opóźnienia i spękania autostrad to wina PiS.Ciągle to samo. Zawsze tylko pokazywanie na innych.
    Dlatego włąśnie Tusk na urzędy wybiera nieuków bez wykształcenia, bo człowiek z jakimś dorobkiem i na poziomie nie umie tak kłamać.
    Natomiast nieuk nie tylko nie ma hamulców, ale też wie, że gdy skończy się dostęp do koryta to pozostanie mu tylko praca ciecia za 700 miesięcznie.
  • ~_
    (2012-03-16 11:37)
    "Polska jest największym w Europie placem budowy"
    Ten facet chyba nigdy nie był za granicą.
  • ~antyPOda
    (2012-03-16 11:37)
    Nowak - a MOZE BY TAK POpatrzec co robi Partia Obludnikow???

    ABSOLUTNIE NIC - OPROCZ ZRZUCANIA WINY NA oPOzycje!

    TRAGEDIA SKUNDLONYCH POmatolow!
  • ~poZEW
    (2012-03-16 11:38)
    POmatoly - BALAGAN I GNOJ TO WY WPROWADZILISCIE!!
  • ~abramtusk
    (2012-03-16 11:38)
    "Dodał, że spotkał się z przedstawicielami wszystkich wykonawców budujących opóźnione drogi i uzyskał zapewnienia o ich pełnej mobilizacji. "
    To przygłup.
    Poszedł do wykonawców i spytał się, czy są w pełni zmobilizowani do pracy.
    A co oni mieli mu odpowiedzieć? Że nie są zmobilizowani? Że wolą pochlać?
    Takich kretynów nam Tusk na kark sprokurował.
  • ~zazdrosna.ja
    (2012-03-16 11:39)
    Najgorsze albo najlepsze jest to, że "pokolenie TVN" mu uwierzy. Ci po serialach zresztą też. Ale przygłupów się doczekaliśmy.