Trasa koncertowa "Żywiec Męskie Granie" w tym roku zawita jeszcze do Gdańska, Krakowa, Wrocławia oraz Żywca. Podczas festiwalu wystąpi wielu już sławnych artystów, a także garść wyróżniających się debiutantów – wytypowanych przez redakcję Radia 357.

– Wspieranie młodych osób w odkrywaniu i realizacji ich pasji, np. muzycznych jest dla nas bardzo ważne i cieszymy się z możliwości współpracy przy tym projekcie razem z Redakcją Radia 357. Pragniemy wspierać polską scenę muzyczną i dać szansę tym, którzy mają odwagę ją eksplorować. Taka energia odzwierciedla DNA naszej marki, która nigdy nie stoi w miejscu i zawsze szuka przestrzeni do rozwoju. Partnerem mobilnej sceny Radia 357 na trasie „Żywiec Męskie Granie” jesteśmy od początku jej powstania i cieszymy się, że część młodych artystów, którzy mieli swoje początki koncertowe na Scenie 357, już teraz występuje na dużych polskich scenach – mówi Arkadiusz Gwizdek, dyrektor marketingu Skoda Polska.

Reklama

Podczas festiwali w każdym z miast na scenie mobilnej odbędą się trzy koncerty oraz dwa wywiady z popularnymi gwiazdami. Mobilna scena Skody i Radia 357 to jednak nie tylko atrakcje dla uczestników wydarzenia, ale także duża szansa dla rozpoczynających karierę artystów! Na zakończenie trasy redaktorzy Radia wspólnie wybiorą wśród nich jednego twórcę, który zrobił na nich największe wrażenie. Laureat będzie miał możliwość nagrania własnego singla w profesjonalnym studio.

Skoda napędza scenę 357 na trasie "Żywiec Męskie Granie 2023" / Skoda

– Po zeszłorocznym sukcesie sceny mobilnej nie mogło zabraknąć nas na trasie "Żywiec Męskie Granie" także w tym roku. Oglądanie początkujących artystów na naszej mobilnej scenie daje nam wielką satysfakcję i radość. Możemy obiecać, że przed nami wiele świetnych występów i wywiadów. Choć wszyscy wytypowani przez nas artyści mają ogromny talent, na koniec trasy chcielibyśmy nagrodzić jednego z nich, który najbardziej nas zachwyci. Nasze działania ponownie napędza marka Skoda, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Współpracujemy ze sobą nie po raz pierwszy i z pewnością nie po raz ostatni! – powiedział Piotr Stelmach z redakcji muzycznej Radia 357.

Czeska marka wspiera trasę także pod względem logistycznym. Na potrzeby festiwalu jest wykorzystywana elektryczna Skoda Enyaq oraz Skoda Superb.

Lineup koncertów, które odbędą się w tym roku na mobilnej scenie Radia 357 i Skody:

Reklama

21-22.07 | Gdańsk:

Igor Falecki

Pastry

NOŻE

4-5.08 | Kraków:

Ania Szlagowska

koko die

Gypsy and the acid queen

11-12.08 | Wrocław:

Ostatni Dzień Lata

The Bullseyes

cinemon

25-26.08 | Żywiec:

Decadent Fun Club

SWIERNALIS

TYNSKY

Skoda Enyaq Coupe RS MAXX / Skoda / Skoda