Z pierwszym numerem rozstawiono liderów klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2011 Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana.

Reklama

Charakterystyczne i mocno zróżnicowane odcinki specjalne przyciągnęły bardzo wielu zawodników - do startu zgłosiło się ponad 150 zespołów. Załoga LOTOS Dynamic Rally Team rywalizować będzie na 12 odcinkach specjalnych o łącznej długości przekraczającej 150 kilometrów.

"Dwumiesięczna przerwa wywołała u nas głód rajdowej jazdy i tęsknotę za sportową rywalizacją. Bardzo lubimy startować w Jeleniej Górze. Karkonoskie oesy należą do jednych z najtrudniejszych w Polsce, a zmienne tempo odcinków wymaga zarówno od załogi, jak i samochodu perfekcyjnego przygotowania. Dziękuję chłopakom z Rallytechnology, którzy włożyli bardzo dużo pracy w przebudowę naszego samochodu do R4. Będzie to debiut Subaru w najnowszej specyfikacji w Polsce. Traktujemy Rajd Karkonoski jako swego rodzaju duży test, ale także będziemy walczyć o umocnienie się na pozycji lidera w klasyfikacji mistrzostw Polski. W tegorocznej edycji rajdu wyznaczono kilka nowych prób, które z pewnością uatrakcyjnią nam ściganie się. Organizatorzy tej imprezy dopełniają zawsze wszelkich starań, by wszystko było przygotowane optymalnie, a zawodnicy i kibice czuli przyjazny rajdowy klimat. Zapraszamy wszystkich rajdowych fanów w dniach 10-12 czerwca do Jeleniej Góry. Zapowiada się fantastyczny rajdowy weekend! Trzymajcie za nas kciuki, a my damy z siebie wszystko!" - powiedział Kajetan Kajetanowicz.