Monika Richardson marzy o Jaguarze, którego chce sobie sprawić na przypadające w przyszłym roku okrągłe urodziny. Jednak by sprawdzić, czy nie kupuje "kota w worku" dostała do przetestowania nowego jaguara XKR. Samochód napędza 5-litrowy, 510-konny i doładowany silnik. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy. Podobny samochód w salonie kosztuje ok. 500 tys. zł...

Reklama
Inne

"Jaguary to idealne połączenie piękna, luksusu i sportowej duszy. Jaguara XK mam na oku już od jakiegoś czasu, ale wersja R, czyli z doładowaniem mechanicznym o mocy 510 koni mechanicznych zrobiła na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Samochód musi oferować mi dużo mocy i komfortu, a przy tym świetnie wyglądać. Powinien z jednej strony dać się prowadzić bardzo precyzyjnie, a z drugiej, kiedy mam na to ochotę, pozwolić poszaleć. I Jaguar XKR właśnie taki jest" - powiedziała Monika Richardson.

InneInne

"Uważamy, że kobiety chcą jeździć pięknymi i bardzo mocnymi samochodami, które wyróżniają się tłumu. Autami, które oferują niezrównany poziom adrenaliny oraz przyjemności z jazdy przy jednoczesnym doskonałym poczuciu luksusu i bezpieczeństwa. Wniosek jest jeden - Jaguar to idealny samochód dla każdej z nas. Jaguar XKR dostarcza kierowcy wielu niezapomnianych wrażeń" - powiedziała Karolina Sobkowiak, Jaguar brand manager.

Inne