Światową premierę w Genewie będzie miał całkowicie nowy model segmentu D o nazwie i40. Samochód został zaprojektowany w europejskim centrum projektowym Hyundaia w niemieckim Rüsselsheim. Zdaniem twórców auto ma połączyć wysoką jakości i przystępną cenę.

Reklama
Inne

Nowość jest efektem nowego języka projektowania fluidic sculpture - dlatego i40 pręży się dynamiczną sylwetką. Wnętrze? Oto pierwsze zdjęcie...

Inne

i40 pojawi się w sprzedaży w czerwcu 2011 roku. Producent zapowiada program gwarancyjny 5-Year Triple Care (5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej pojazdu i 5 lat assistance).

W Genewie zadebiutuje także całkowicie nowy model veloster...Inne

W Genewie zadebiutuje także całkowicie nowy model Veloster. Zaprezentowane po raz pierwszy na targach w Detroit coupe Hyundaia, wyróżnia się unikalnym układem drzwi 1 + 2 (1 po stronie kierowcy, 2 po stronie pasażera), sportowym wyglądem ale bez uszczerbku na codziennej funkcjonalności.

Inne

Kolejnym, ciekawym modelem na stoisku Hyundaia jest koncepcyjny curb, który debiutował w Detroit w styczniu. Ten niewielki UAV (Urban Activity Vehicle), o nazwie kodowej HCD-12, to pierwszy krok Hyundaia w przyszłym zastosowaniu technologii telematycznych Hyundai Blue Link.

Inne

Wszystkie te cuda na czterech kołach świat pozna na początku marca w czasie salonu samochodowego w Genewie.