Rewolucyjny wynalazek! Koniec skrobania szyb na mrozie!

| Aktualizacja:

Zima daje popalić kierowcom! Jedną z najbardziej denerwujących czynności jest skrobanie szyb. Ale inżynierowie już mają na to sposób, który jest skuteczny nawet przy 18-stopniowym mrozie…

wróć do artykułu
  • ~fordowiec
    (2010-12-06 17:57)
    ford juz 15lat temu znalazl na to sposob montujac podgrzewane przednie szyby.
  • ~k66
    (2010-12-06 18:09)
    A po kilku miesiacach jak sie zewnetrzna warstwa zetrze bedzie tak samo jak ze zwykla :P
  • ~jajakobyły
    (2010-12-06 18:24)
    Od 10 lat jeżdżę fordami i problem skrobania szyby jest mi obcy.
  • ~maki22
    (2010-12-06 18:27)
    A ja polecam coś chyba częściej się przydaje, odprowadzanie wody z szyb bez użycia wycieraczek, korzystam z Invisible Wiper i mogę z czystym sumieniem polecić, swoją drogą ciekawa sprawa jeśli można rozwiązać problem szronienia szyb :)
  • ~666
    (2010-12-06 18:31)
    jak bylem kiedys w austrii na nartach to sasiad mi poradzil zeby przed zamknieciem smochodu zrobic przeciag i wyrownac temperatury wewnatrz i na zewnatrz. rano zadnego szronu.
  • ~Jestem pewien
    (2010-12-06 19:57)
    To na pewno jest rkotwórcze albo szkodliwe dla zdrowia
  • ~JK TRALALA
    (2010-12-06 20:39)
    ja też nie mam problemu auto trzymam w garażu
  • ~Joe Stockholm
    (2010-12-06 21:10)
    bardzo dobrze ze nie bedzie trzeba skrobac szyb ja te nie skrobie bo nie mam szyby wczoraj wybili mi na parkingu pozdrawiam kawalarzy
  • ~ciepła woda to jest to
    (2010-12-06 21:36)
    A ja zużywam 2 litry ciepłej wody i po całym kłopocie.
  • ~z Niemiec
    (2010-12-06 23:34)
    Tutaj podali te wiadomosc juz dawno
  • ~To Ja
    (2010-12-07 04:16)
    Ja całą zimę tak jak dzisiaj do pracy jeżdżę rowerem i skrobanie jest ni obce ,a żadne tego typu wynalazki mnie nie podniecają..
  • ~Szybciej
    (2010-12-07 15:14)
    A ja do pracy i na imprezy jeżdżę autobusem, żadnego skrobania, ładowania akumulatora, żadnych zmian opon i wizyt w serwisie. Do tego mogę sobie przez całą drogę gadać przez telefon, czytać książkę i pić piwko na legalu lub nawet spać. Ach, zapomniałem ta przyjemność kosztuje jakieś 4-5 razy mniej niż koszty benzyny. Pozdrawiam wypoczywających w korkach!
  • ~Catus
    (2011-02-02 19:45)
    Tak jak zwykle w Volkswagenach coś jest a potem okazuje się że nie działa ,
    A to wilgotność ,a to nie właściwa eksploatacja .
    Typowe dla tego koncernu .Propaganda przez marketing.

Może zainteresować Cię też: