Tylko do soboty 20 listopada potrwa akcja wyprzedażowa rocznika 2010 w salonach Fiata. Dilerzy tej włoskiej marki oferują dwie promocje kredytowe. Pierwsza to kredyt 3 lata 0 proc. bez wpłaty własnej, a druga zapewnia pięcioletnie finansowanie 0 % przy wpłacie własnej od 30 proc. wartości auta.

Reklama

Opcjonalnie do kredytów promocyjnych, Fiat oferuje rabaty gotówkowe sięgające nawet 20 tys. zł. Taki rabat można otrzymać decydując się na zakup modelu Croma.

Ceny mniejszych fiatów także spadły - Panda jest tańsza nawet o 5500 zł. Rabaty na modele Punto Evo, Linea i Bravo sięgają do 8000 zł. Sedici z napędem 4x4 jest teraz tańszy do 7500 zł. Upusty na Doblò i Qubo wynoszą odpowiednio do 7000 zł i do 5000 zł, a fiat 500jest tańszy nawet o 3000 zł.

Inne

Przypominamy, że od przyszłego roku prawdopodobnie zniknie możliwość zakupu aut z tzw. "kratką" i tym samym klienci nie będą mieli możliwości odliczenie równowartości podatku VAT od zakupionego pojazdu. Dlatego dla osób prowadzących działalność gospodarczą może to być ostatni dzwonek na zakup nowego auta na potrzeby firmy.

Inne

Osobom posiadającym własny biznes Fiat oferuje samochody z homologacją ciężarową czyli 4 i 5-osobowe auta typu VAN, pozwalające na odliczenie podatku VAT. W gamie Fiata dostępne jest 5 modeli w wersji VAN, każdy reprezentuje jeden z trzech najpopularniejszych segmentów rynku: Panda, Grande Punto, Bravo. Z aut wielozadaniowych do wyboru są Doblò i Sedici.

Podczas Dni Kredytowych Fiata, salony dilerskie będą czynne dłużej niż zazwyczaj - w piątek 19 listopada w godzinach 9:00-20:00, a w sobotę 20 listopada w godzinach 10:00 - 18:00. Zegar tyka…

Inne