Tak japoński hit inżynierów motoryzuje Polskę!

| Aktualizacja:

Mądre głowy z Japonii zbudowały rewolucyjny silnik Diesla. Niezwykłe, pionierskie serce wskoczyło teraz pod maskę auta za którym uganiają się kierowcy nad Wisłą.  

wróć do artykułu
  • ~heniek
    (2011-04-18 09:07)
    do golfiarza ...tępaku zanim napiszesz że das auto oznacza...To Auto to zapoznaj się z językiem niemiecki. Das to jest rodzajni i nie oznacza to oznacza rodzaj nijaki rzeczownika Auto. No ale skąd taka ciemna masa jak ty może to wiedzieć ... ty tylko się pienić umiesz ...das die der...hahahhaah ale buractwo żyje w tym kraju masakra...
  • ~Mechanik
    (2011-04-14 23:23)
    mitchubishi kia daewoo to dziadostwo
  • ~TOMEK
    (2011-04-12 10:00)
    GOLFIARZ ! JAK SIE POWOŁUJESZ NA DZIEŁO ADLLFA TO SIE DOWIEDZ JAKIM MORDERCAMI W CZASIE WOJNY BYLI JAPONCZYCY !!!
    BYLI FINEZYJNI, I PERFEKCYJNI W SADYZMIE , OKRUCIEŃSTWIE !!!
    U NICH NIE ZDAZALI SIE OFICEROWIE KTORZY MIELI DOŚC CESARZA JAK OFICEROWIE NIEMIECCY ADOLFA
    JAPONCZYCY SIE NIE LITOWALI, SCINALI WŁASNORĘCZNIE MIECZEM !!! JAK OLFISTA PILKE

    GOLFIARZU ... !~!!! POCZYTAJ HISTORIE A POTEM PISZ !!!
  • ~TOMEK
    (2011-04-12 09:56)
    1 trzeba najpierw zobaczyc jak sie ten silnik sprawdzi w polskich warukach...

    2 kultury widać polakom dalej brakuje...
    3 to raczej sympatyk japonczyków jest hory z nienawisci ze aż o Adolfie pisze

    A SAM NIECH POCZYTA JAKIMI MORDERCAMI I SADYSTAMI BYLI JAPOŃCZYCY W 1 I 2 WOJNIE SWIATOWEJ A KONCERNY JAPONSKIE PRODUKOWA ŁY TYM MORDECOM SILNIKI...

    NAWET NIEMCY BYLI PRZERAŻENI DOWIADUJAC SIE O SPOSOBACH MORDOWANIA PRZEZ JAPOŃCZYKOW ...

    PS TO DLA WIADOMOSCI SYMPATYKA JAPOŃCZYKOW ... ;D
  • ~Bosch Service
    (2011-01-09 18:06)
    www.wtryskiwacz com Regeneracja naprawa wtryskiwaczy common rail nie ma juz problemów z tymi układami.
  • ~ajajaj
    (2010-10-09 00:12)
    Szanowny Dzienniku! Czy Wasz dział marketingu całkiem padł na głowę? Przecież to na kilometr pachnie kryptoreklamą. Ja wiem, że Axel to prywatna firma, lecz szanujcie czytelnika, póki jeszcze jest. Bo później nawet, gdy napiszecie prawdę nie uwierzy.
  • ~Adam
    (2010-10-07 08:35)
    Ciekawe kiedy nowy silnik Diesla 1,8 DID będzie dostępny w Outlanderze
  • ~Worm
    (2010-10-06 22:59)
    Ja też mam, ale jeszcze z silnikiem na licencji VW. Mimo to też jestem bardzo zadowolony.
  • ~golfiarz
    (2010-10-06 21:13)
    oj sprzedawcy Volkswagenów w popłochu .
    Wasz koncern dzieło życia A.Hitlera produkujący ludowe wozy , nigdy nie bedzie w stanie wyprodukować tak finezyjnych i bezawaryjnych samochodów jak Japsy .
    A zapomniałam wy produkujecie wozy(drabiniaste) .
    Nawet w reklamach musicie podkreślać że wasze wyroby to auta .
    ,,Das AUTO''
  • ~darek
    (2010-10-06 20:14)
    Fajne autko. Wiem, bo mam :)
  • ~ulpik
    (2010-10-06 20:01)
    Panowie! Szanujcie inteligencję swoich czytelników!
  • ~nad-redaktor
    (2010-10-06 16:26)
    UWAGA!! Artykuł sponsorowany !!

Może zainteresować Cię też: