Dziennik Gazeta Prawana logo

Uważaj, bo Ci szyba wypadnie!

13 października 2007, 15:37
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Uważaj, bo Ci szyba wypadnie!
Inne
Masz PT Cruiser'a? Jedź z nim do warsztatu! Wszystko dlatego, że w niektórych modelach PT Cruiser'ów mogą występować usterki.

Wada dotyczy niewłaściwie zamontowanej tylnej szyby bocznej. Spółka poinformowała, że może dojść do jej wypadnięcia, co może spowodować zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Chodzi o modele wyprodukowane od 17 maja do 1 sierpnia 2005 roku w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście w Polsce takich aut jest zarejestrowanych tylko 26.

Autoryzowani dilerzy i spece na stacjach obsługi o wszystkim już wiedzą i będą informować właścicieli pechowych aut o konieczności wymiany szyby.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj