Pirelli ma coś dla płci obojga. Ekskluzywna kolekcja PZero to ciuchy najwyższej jakości - stylowe paski, wygodne buty, modne kurtki czy kosmiczne zegarki, w których na pasku są wyżłobienia podobne do bieżnika z flagowej opony P Zero. Bardzo wysmakowane i zmysłowe podarki.

Natomiast po zalaniu oleju Shell Helix Super High Milage samochód Waszego mistrza poczuje się prawie jak bolid ferrari, a kierowca jak sam Shumacher. Jak twierdzi producent, mikstura ma niespotykane zdolności odżywcze i odmładzające. Dzięki wyższej klasie lepkości i specjalnym dodatkom olej jest idealny do silników z dużym przebiegiem. Przed zakupem warto jednak zapytać, czy taki prezent nie uszczęśliwi na siłę.

Wyścigowe narty Ferrari. Jest ich tylko 299 par na cały świat. Włosi zapewniają, że są równie szybkie i perfekcyjne w prowadzeniu na stoku, co słynne samochody z Maranello. Dostępne w jedynym słusznym kolorze, najczerwieńszej z czerwieni - rosso corsa i dwóch długościach - 166 lub 172 cm. Jeśli zabraknie nart, zawsze można poratować się sankami Mitsubishi - mkną z górki prawie jak rajdowe Evo po zaśnieżonej Skandynawii.

Nawigacja AutoMapa - trafienie stuprocentowe choć kosztowne. Propozycja AM to jedna z najbardziej zaawansowanych nawigacji. Oparta na najdokładniejszych mapach cyfrowych i satelitarnym systemie GPS bezbłędnie poprowadzi do celu. Najkrótszą lub najszybszą drogą, nie ma znaczenia, czy jest to zakorkowane miasto, czy nieznana część Polski. Podobno sam Święty Mikołaj ma taką…

Niesztampowym podarkiem może być szkolenie w profesjonalnej akademii jazdy, np. rajdowego mistrza Polski Leszka Kuzaja. Najlepsi uczą, jak prowadzić jedne z najdzikszych maszyn - czyli subaru i porsche. Taka nauka z pewnością przyda się każdemu kierowcy.

Jeśli nas nie stać, zawsze zamiennie możemy wręczyć zdalnie sterowany model niebieskiej imprezy WRX lub białe 911 GT3. Rewelacyjny prezent dla dużych i małych chłopców…

Rower to także bardzo dobry pomysł - pod warunkiem, że jest to automatic bike Mercedesa. Niezwykły sprzęt wykonano z aluminium i uzbrojono w osprzęt Shimano Cyber-Nexus z 8 biegami. Komputer montowany przy kierownicy kontroluje prędkość jazdy i szybkość pedałowania, a następnie automatycznie wybiera najlepsze przełożenie. Kierowca może również zmieniać biegi ręcznie - tak jak w sekwencyjnej skrzyni samochodowej. Mało tego, w wyposażeniu roweru znaleźliśmy system inteligentnego oświetlenia z czujnikiem zmroku - robi się ciemno zapalają się lampy.

Najtańszym w zestawieniu będzie album na zdjęcia… z fotoradaru. Ten prezent koniecznie trzeba wręczyć z rózgą.

Reklama