W ankiecie konkursowej pytaliśmy o ilość zwycięstw jakie odniósł zespół Mitsubishi w Rajdzie Dakar. Prawidłowa odpowiedź to 12 wygranych.

Reklama

Wśród trafnych odpowiedzi jakie nadesłaliście do redakcji dziennika.pl "Sierotka Marysia" wylosowała pięć osób. Oto zwycięzcy:

- Burtata

- Mm99

- Venom

- Joanna023

- Stanislaw000

Szczęśliwcy otrzymali już email z informacją o wygranej i prośbą o dane adresowe. Czekamy na odpowiedź. W przeciwnym wypadku nagrody przechodzą na kolejne osoby.

Podwójne wejściówki, które były do wygrania w naszym konkursie, uprawniają do udziału w specjalnej imprezie VIP (od godz. 14.00 do 17.00).

Przypominamy czym jest ta gratka dla fanów sportów motorowych. 14 października w Warszawie w hali Torwar przy ulicy Łazienkowskiej rajdowa ekipa Repsol Mitsubishi Ralliart rozbije namioty dakarowego biwaku. Gwiazdą show będzie Stephane Peterhansel - prawdziwy Michael Schumacher rajdów terenowych. Facet, który ma na koncie dziewięć zwycięstw w tym afrykańskim maratonie.

>>>Zobacz pogromców pustyni w akcji!

"Nasz kalendarz jest w tym roku niezwykle napięty, dlatego cieszę się, że udało się jednak umieścić w nim tę fantastyczną imprezę w Polsce.” - skomentował Peterhansel.

Amatorzy mocnych wrażeń na pewno wypróbują specjalny, stalowy tor do ekstremalnej jazdy cross-country.

Mało tego, na własne oczy każdy zobaczy legendarne rajdowe Pajero Evolution. Atrakcji i emocji nie zabraknie!

>>>Tu znajdziecie regulamin konkursu