To będzie gratka dla kibiców Formuły 1. Przypominamy, że od 13 do 15 czerwca na warszawskim lotnisku Bemowo już drugi raz będzie można zobaczyć prawdziwe bolidy F1 i spotkać ludzi z BMW Sauber F1 Team, w tym samego Roberta Kubicę. Fani Roberta spotkają go 14 czerwca, wtedy ich idol odwiedzi park tematyczny i poprowadzi swój bolid.

Reklama

Park ma zajmować ok. 6 tys. m2, dlatego powinien zmieścić jeszcze więcej zwiedzających niż przed rokiem (wtedy impreza przyciągnęła ponad 100 tys. fanów). Mało tego, po raz pierwszy do warszawskiego Pit Lane Parku BMW Sauber F1 Team oferowane będą jednorazowe bilety wstępu ważne przez godzinę od wejścia. Organizator w ten sposób chce zapewnić równe szanse wszystkim fanom.

Bilet ma kosztować 15 zł (dla dzieci do lat sześciu wstęp bezpłatny). Wejściówki można jeszcze kupić pod adresem www.eventim.pl i w ponad 150 punktach sprzedaży w całym kraju. Ważne - z dnia na dzień jest ich coraz mniej, dlatego trzeba się pospieszyć.

Warto, bo atrakcji nie zabraknie. Po spektakularnych popisach bolidów będzie można ochłonąć, oglądając najnowsze modele motocykli i samochodów BMW. Akrobaci z Finlandii pokażą, jak złamać prawa fizyki na motorze. W programie jest też prezentacja technologii Runflat (jazda mimo przebitej opony) i xDrive (układ napędu na cztery koła).

Jednak to nie wszystko, goście będą mogli także sprawdzić się za sterami symulatora jazdy bolidem F1. Dzieci oszaleją ze szczęścia w specjalnym namiocie z atrakcjami od firmy Lego.