Inne / GM
Reklama

Podobne cuda i dziwy już za chwilę zaserwuje nam koncern General Motors, który otworzył nowe centrum projektowe Seoul Advanced Design Studio. Ośrodek ów znajduje się w dzielnicy Seulu Gangnam, uważanej nie tylko za najbardziej ekscytującą i stylową część stolicy Korei, lecz także za jedną z najmodniejszych dzielnic na świecie - to mekka kupujących, siedziba dziesiątek marek światowych i koreańskich, setek modnych klubów, restauracji i galerii sztuki.

>>>Auto pojedzie kilometry bez kropli benzyny!

Inne / GM

Cóż w takim otoczeniu nie mogą powstawać zwykłe, nudne samochody a ten odlotowy pojazd na zdjęciach jest tego dowodem… "Nasi projektanci inspirację czerpią prosto z życia, a Gangnam jest miejscem, w którym ludzie cenią design, styl i modę" - powiedział Ed Welburn, wiceprezes GM odpowiedzialny za stylistykę. "Nasi koreańscy projektanci każdego dnia będą dążyć do perfekcji, otoczeni przez jedne z najlepszych marek i domów mody na świecie, a tak idealna lokalizacja stanowić będzie doskonałą inspirację dla ich kreatywności."Tajemniczy Chevrolet przyszłości i inne cuda - czytaj dalej>>>


"Styliści z Korei byli odpowiedzialni za Chevroleta Cruze, Sparka, a także za oczekującego na swoją premierę Aveo." - mówi Mike Arcamone, prezes koncernu GM DAT. W nowym ośrodku projektowym Seoul Advanced Design Studio zatrudnionych jest trzydziestu projektantów i innych pracowników. Specjalizują się oni w projektowaniu nadwozi i wnętrz sprzedawanych na całym świecie pojazdów mini i małych, w badaniach dotyczących trendów, kolorystyki i materiałów, a także zaawansowanej elektronice, projektowaniu cyfrowym i pracach studyjnych.