Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tanio i dobrze? To możliwe! Zobacz triki na ubezpieczenie samochodu za grosze

24 sierpnia 2013, 11:18
Jak wynika z raportu Rzecznika Ubezpieczonych w 2012 roku ubezpieczający złożyli 8106 skarg z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych. W stosunku do roku 2011 liczba ta wzrosła o 371. Szukając polisy, trzeba pamiętać, że jej cena nie zawsze odzwierciedla zakres ubezpieczenia. W praktyce oznacza to, że droga polisa nie musi oznaczać dobrych warunków ubezpieczenia, a tania - złych. Wysokość składki zależy od wielu czynników. Przy wyborze polisy kluczowa jest analiza zakresu ubezpieczenia. OC - tanio znaczy dobrze?
Jak wynika z raportu Rzecznika Ubezpieczonych w 2012 roku ubezpieczający złożyli 8106 skarg z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych. W stosunku do roku 2011 liczba ta wzrosła o 371. Szukając polisy, trzeba pamiętać, że jej cena nie zawsze odzwierciedla zakres ubezpieczenia. W praktyce oznacza to, że droga polisa nie musi oznaczać dobrych warunków ubezpieczenia, a tania - złych. Wysokość składki zależy od wielu czynników. Przy wyborze polisy kluczowa jest analiza zakresu ubezpieczenia. OC - tanio znaczy dobrze? / Shutterstock
Paliwo, przeglądy, opony, bieżące naprawy - samochód to skarbonka bez dna. I jeszcze obowiązkowe ubezpieczanie! Jak się ratować? Oto kilka sposobów na tańszą polisę, o których niby wszyscy wiedzą, ale nie zawsze pamiętają.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
ubezpieczenie samochód kierowca polisa cena

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • arachon
  2013-08-24 21:43:01
  ucieklem z liberty direct bo nie chcieli mi ubezpieczyć nowej wstawionej szyby w aucie 13letnim;)wiec po co mi ubezp w liberty jak szyb niechca ubezp.a gradobicia czeste sa;)a w Link4 woz auto zastepcze opona przebita i szyby ubezpiecza mi i taniej niz w liberty w szoku byłem w liberty tylko oc a tu w link4 mam w zwyklym oc taki wachlarz az milo;)
  0
 • sandrzej
  2013-08-25 10:41:13
  Co sie stało, że dzisiaj nie o "czeskiej Skodzie", notabene ona jest tak czeska, jak polskie obozy koncentracyjne!
  0
 • Mąka
  2013-12-01 21:33:24
  Ty uciekłeś z Liberty, ja uciekłem do Liberty. Jak dla mnie to nie ma firm idealnych. A to u ciebie to coś dziwne, piszesz, że masz samo OC, a opowiadasz jakby był pakiet. Coś mi się nie wydaje.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama