Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zobacz NOWE zabawki policji! Oto nowe limuzyny za miliony. ZDJĘCIA

20 maja 2013, 17:05
"Cywilne" radiowozy z wideorejestratorami to najskuteczniejsza broń policji. Pojawiają się nagle, a kiedy już się zorientujemy - jest za późno. Nigdy nie wiadomo, gdzie polują, a ich najczęstszą ofiarą jest kierowca, który przekracza prędkość dwu-, a nawet trzykrotnie. W dodatku wideorejestratorem można dokumentować również inne wykroczenia. Takie radiowozy wyglądają niepozornie - patrolują drogi incognito, wtapiają się w tłum innych aut na drodze. Najlepiej, jeśli jest to bardzo popularny samochód… Najwidoczniej z takiego założenia wyszli mundurowi - właśnie dowiedzieliśmy się, że zdaniem Komendy Głównej Policji najlepszym modelem na "samochód-wideorejestrator" jest opel insignia. KGP w przetargu zdecydowała, że właśnie ten model zostanie zakupiony na nowe pojazdy polskiej drogówki. Zgodnie z umową podpisaną 29 kwietnia 2013 zamówionych zostało łącznie 75 sztuk insigni w nadwoziu sedan...Wyposażenie i możliwości? Kiedy na drogach?
"Cywilne" radiowozy z wideorejestratorami to najskuteczniejsza broń policji. Pojawiają się nagle, a kiedy już się zorientujemy - jest za późno. Nigdy nie wiadomo, gdzie polują, a ich najczęstszą ofiarą jest kierowca, który przekracza prędkość dwu-, a nawet trzykrotnie. W dodatku wideorejestratorem można dokumentować również inne wykroczenia. Takie radiowozy wyglądają niepozornie - patrolują drogi incognito, wtapiają się w tłum innych aut na drodze. Najlepiej, jeśli jest to bardzo popularny samochód… Najwidoczniej z takiego założenia wyszli mundurowi - właśnie dowiedzieliśmy się, że zdaniem Komendy Głównej Policji najlepszym modelem na "samochód-wideorejestrator" jest opel insignia. KGP w przetargu zdecydowała, że właśnie ten model zostanie zakupiony na nowe pojazdy polskiej drogówki. Zgodnie z umową podpisaną 29 kwietnia 2013 zamówionych zostało łącznie 75 sztuk insigni w nadwoziu sedan...Wyposażenie i możliwości? Kiedy na drogach? / Opel / Axel Wierdemann
Policja przesiada się do nowych radiowozów! I to jakich! Najwidoczniej mundurowi lubią ładne limuzyny dlatego wybór padł na opla insignię. Drogówka już za chwilę dostanie 75 sztuk tego auta. Wyposażenie? Mocarny silnik i wideoradar. Zobacz, kiedy drogówka ruszy na polowanie nowym sprzętem i co zrobić, by nie wpaść w jej sidła.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Opel Insignia moc silnik policja drogówka
Reklama

Komentarze (11)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ny dude
  2014-02-07 18:45
  Opel Insignia czyli uboga wersja Chevroleta Malibu.
  Mam najnowszy model i nie polecam bo niestety japonskie auta sa naprawde o niebo lepsze, chociazby najnowszy model Nissan Altima ktory kosztuje tyle samo co Malibu.
  0
  zgłoś
 • aqq
  2013-05-31 00:45
  Mniej rzucałby się w oczy o wiele tańszy Opel Astra, a i na zegarek by starczyło ;-)
  0
  zgłoś
 • antoni meczennik
  2013-05-28 15:53
  biedny ten pismak tych wypocin, wyrazy wspolczucia.
  0
  zgłoś
 • uj
  2013-05-22 13:27
  "75 sztuk tego auta". IDIOCI - PISMAKI !!!
  0
  zgłoś
 • krut
  2013-05-21 13:38
  jak zostane złapany to się przekonam czy insygnia z tył ma dużo miejsca na nogi i nad głową.
  0
  zgłoś
 • zbigniew
  2013-05-21 07:34
  PRZEcież Policja nie ma kasy na remonty komisariatów,paliwo itd. Tak ta banda marnuje pieniądze-podatnika zresztą. Fotoradary niewypał to siąda nam na ogon.
  0
  zgłoś
 • woźnica
  2013-05-20 21:21
  Bezkarni piraci będą terroryzować spokojnych użytkowników dróg. -"Pojawiają się nagle, a kiedy już się zorientujemy - jest za późno."- Na drodze nie można pojawiać się nagle, bo oznacza to iż zostały poważnie naruszone przepisy.Nieoznakowany samochód to normalny użytkownik i tak powinien być traktowany a naruszenia przepisów surowo karane.
  Dla zabitego na drodze nie jest ważne czy kierował nim cywil czy policjant w nieoznakowanym samochodzie,kiedy to zrozumieją?
  0
  zgłoś
 • ads
  2013-05-20 19:22
  tutaj są takie tytuły jakbyśmy pozostali czytelnicy byli bydłem do oszukania i okradzenia i straszenia
  0
  zgłoś
 • buc
  2013-05-20 18:58
  Na co im takie auta ?
  ściganie pietruszkowych bezzębnych brygad skuteczne będzie na rowerze .
  0
  zgłoś
 • pol anka
  2013-05-20 18:22
  a najczęściej naruszaja przepisy osoby z imunitetem i sama policja, patrz Komendant Główny. Tu szybkie samochody nie pomogą
  0
  zgłoś
 • mol
  2013-05-20 17:14
  A ja jeżdże 30 letnim golfem bo jestem bogaty jak większość Polaków dziękuję towarzysze z platformy
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama