Jak wynika z zapowiedzi przedstawicieli francuskiej firmy, nowa usługa pojawi się w modelach DS jeszcze przed końcem bieżącego roku. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że z usług bota ChatGPT będą mogli skorzystać wszyscy klienci i użytkownicy, bo znajdzie on zastosowanie w każdym obecnie produkowanym modelu marki (DS 3, DS 4, DS 7 i DS 9).

Reklama

Dla przypomnienia: ChatGPT to układ sztucznej inteligencji (chatbot), stworzony przez firmę OpenAI. Chat generuje odpowiedzi na podstawie informacji wprowadzanych przez użytkownika, a także przy wykorzystaniu własnej szerokiej bazy danych. W zamyśle ludzi z DS-a usługa ma nie tylko wspomagać prowadzenie do celu, ale i zapewniać podróżnym rozrywkę.

ChatGPT i DS Automobiles: w jakich krajach? Jakie języki?

ChatGPT zostanie zintegrowany z multimediami Iris i będzie wykorzystywał możliwości, jakie daje funkcja sterowania głosowego. Pilotażowa faza projektu potrwa pół roku i będzie całkowicie bezpłatna. Zła wiadomość: ChatGPT pogada z tobą w każdym języku, pod warunkiem, że będzie to francuski, niemiecki, angielski, hiszpański lub włoski. Na razie więc nie skorzystamy z niego w Polsce, ani nie usłyszymy Chata odpowiadającego w naszym języku...

Reklama
DS Automobiles wprowadza usługę ChatGPT do swoich aut. / Materiały prasowe