Kierowca BMW jadąc z nadmierną prędkością ulicą Chopina w Aleksandrowie Kujawskim potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 49-letni pieszy - przypomina policja zdarzenie z 25 sierpnia.

Reklama

Lokalne media relacjonowały, że pieszy był przez kilka metrów "ciągnięty przez auto", przeleciał przez pojazd i uderzył w kolejne zaparkowane samochody. Kierowca BMW uciekł z miejsca wypadku i porzucił pojazd na przedmieściach. Motocyklista, który był świadkiem wypadku miał pojechać za sprawcą i spisać numery rejestracyjne.

Kierowca BMW zabił pieszego i uciekł, policja ujawniła wizerunek

Policjanci prowadzący śledztwo do dziś nie zatrzymali sprawcy. Dlatego ujawnili jego wizerunek i podali rysopis.

Reklama

Poszukiwany to Krystian Markowski, ur. 06.06.1986 roku. Mężczyzna jest krępej budowy ciała. Ma około 164 cm wzrostu, może ważyć około 87 kilogramów. Twarz owalna, oczy ciemne, śniada cera, czoło wysokie z zakolami, włosy czarne krótkie.

Kierowca BMW zabił pieszego i uciekł. Poszukiwany przez policję Krystian Markowski / Policja
Reklama

Widziałeś tego kierowcę BMW? Dzwoń na 112

- Wszystkie osoby, które wiedzą gdzie może przebywać mężczyzna prezentowany na zdjęciu, były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc policjantom w tej sprawie są proszone o pilny kontakt z numerem 112 lub z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim pod numerem telefonu 47 753 62 00 - poinformowali mundurowi.

Policja / Policja / KWP GORZOW