Dziennik Gazeta Prawana logo

Śmiertelny wypadek na S8. Auto zmiażdżone przez tiry [WIDEO]

18 sierpnia 2020, 16:00
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Miejsce śmiertelnego wypadku na S8 w Warszawie
<p>Miejsce śmiertelnego wypadku na S8 w Warszawie</p>/PAP
Po tragicznym wypadku na trasie S8 przywrócono ruch na dwóch pasach tranzytowych. Możliwy jest także wjazd na trasę S8 w Markach - poinformowała we wtorek popołudniu Komenda Stołeczna Policji.

Jak przekazała KSP na trasie S8 przywrócono ruch na dwóch pasach tranzytowych. Możliwy jest także wjazd na trasę S8 w Markach. "Po zakończeniu oględzin pojazdów ruch zostanie przywrócony także na prawym pasie tranzytowym" - napisali policjanci na Twitterze.

Wcześniej KSP poinformowała, że w związku z wypadkiem wstrzymany został ruch najazdowy z węzła Marki. Służby kierowały ruchem, umożliwiając zjazd samochodów z trasy S8.

4589367-przy-wezle-labiszynska-doszlo.jpg
Przy węźle Łabiszyńska doszło do zderzenia samochodu osobowego z dwoma ciężarówkami
przy-wezle-labiszynska-doszlo-do-zderzenia-samochodu-osobowego-z-ciezarowkami-28164041.jpg
Przy węźle Łabiszyńska doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówkami
smiertelny-wypadek-na-s8-28164062.jpg
Śmiertelny wypadek na S8
miejsce-smiertelnego-wypadku-na-s8-28164104.jpg
Miejsce śmiertelnego wypadku na S8

Do zderzenia auta osobowego i dwóch ciężarówek doszło na trasie S8 pomiędzy ul. Łabiszyńską a Głębocką. Osobowe auto wskutek zderzenia zostało niemal całkowicie zmiażdżone; zginęła jedna osoba.

"Jednym z elementów badanych przez policjantów jest długość drogi hamowania poszczególnych pojazdów. Niestety w wypadku drogowym zginął kierujący toyotą" - pisała wcześniej Komenda Stołeczna Policji na Twitterze.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj